Spodná bielizeň a pyžamá: Dotyk letného vánku

Všetci už túžime po lete a po ľahkosti, ktorú so sebou prináša. Než k nám konečne dorazí, vyčarujte si nádherný pocit na pokožke touto kolekciou dennej a nočnej bielizne Tchibo, ktorá je ľahká ako pierko. Jemné farby, ľahké tkaniny a šarmantne tvarujúca bielizeň vás naladí na všetko krásne, čo príde.

Kolekciu „Spodná bielizeň a pyžamá: Dotyk letného vánku“ nájdete v predajniach Tchibo od 24. apríla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 25. apríla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 18.4.2023.

Nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Ľahko spadnuté ramená. Bočné rázporky. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Pánske pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Horný diel s krátkymi rukávmi a gombíkovou légou. Nohavice s bočnými vreckami a elastickým pasom. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Sťahovacia spodnička

Hlboký výstrih – dá sa nosiť v kombinácii s každou podprsenkou. Neviditeľná spodná bielizeň – ideálna pod biele alebo svetlé vrchné oblečenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Variabilná push-up podprsenka

Varianty nosenia: normálne ramienka so štandardným alebo extra dlhým pásikom na zaväzovanie, ramienka spojené za krkom s extra dlhým pásikom na zaväzovanie pre extra hlboký výstrih na chrbte. Košíčky tvarované bez švov s kosticami a vypchávkami z jemnej peny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sťahovacie šortky

Bezšvové spracovanie v páse a na zakončení nohavičiek. Neviditeľná spodná bielizeň – ideálna pod biele alebo svetlé vrchné oblečenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

DOKONALE VO FORME

Stále ešte pracujete na novoročných predsavzatiach? To je skvelé! Ak nie, tiež to nie je žiadna dráma. Ľahká sťahovacia spodná bielizeň a variabilná push-up podprsenka z Tchibo vám pod obľúbenými letnými šatami vyčarí nádherné ženské krivky.

Bezšvová mäkka podprsenka

Bez bočných švov. 2 farby. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pyžamové nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás so šnúrkami na zaväzovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Spodnička

S antistatickou úpravou – perfektné pod šaty. Z mäkkého materiálu microtouch. Posuvné ramienka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

TAKMER NEVIDITEĽNÉ

Béžové bezšvové základné kúsky tejto kolekcie Tchibo sa dajú ľahko a dokonale nosiť pod letným oblečením. Lebo aj pod tými najľahšími tkaninami to vyzerá tak, ako by tam vôbec neboli!

Krátke pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Horný diel s výstrihom do V. Šortky s elastickým pásom. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Košieľka

Z mäkkého materiálu microtouch. Posuvné ramienka. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Nohavičky Magic Cut

Ultraploché zakončenia. Obzvlášť ľahký materiál microtouch. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 11,99 €.

TEN NAJLEPŠÍ MATERIÁL NA LETO

Mäkké a elastické mikrovlákno má všetko, čo potrebujete pre leto plné pohody: komfort, ľahkosť a úžasný pocit mäkkosti pri nosení.

Krátke pánske pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nohavice s bočnými šikmými vreckami a elastickým pásom. 2 farby. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Kvalitné spodné tričká

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Bez bočných švov. V balení 2 ks. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Boxerky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nový pás s mimoriadne hebkou vnútornou stranou. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria