Športová móda: Myseľ aj telo v kondícii

Ráno si idete zacvičiť, popoludní zabehnete na rýchly nákup a na pohodovú kávu s najlepšou kamarátkou. Nech sa deje, čo sa deje, táto kolekcia Tchibo pre milovníkov aktívneho životného štýlu s vami bude držať krok od rána do večera. Váš outfit sa prispôsobí každému dňu, nie naopak.

Kolekciu „Športová móda: Myseľ aj telo v kondícii“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. augusta 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. augusta 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.8.2022.

Dvojvrstvové spracovanie

Športová podprsenka. Dvojvrstvové spracovanie vpredu a vzadu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Široký elastický pás

7/8 športové legíny. Široký, elastický pás so skrytým všitým vreckom na kľúče. Odporúčaná cena: 21,99 €.

LETNÝ TREND

Na oživenie jednofarebného vzhľadu odporúčame letný efekt dip-dye: techniku farbenia s individuálnym prechodom farieb.

Funkčné a bez švov

Bezšvové športové šortky. Funkčné prevedenie bez rušivých bočných švov. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Do dažďa aj do vetra

Voduodpudivá vetrovka. 2 bočné šikmé vrecká. Sťahovacie šnúrka s brzdičkou na spodnom leme. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Hybridná podložka

Podložka na jogu 2 v 1: podložka na jogu a uterák. Perfektná na hot jogu a iné náročnejšie cvičenia. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Letná súprava

Tričko a šortky s biobavlnou. Tričko v mierne skrátenom strihu a so spadnutými ramenami. Nezapracované lemy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Krátka mikina

Krátka športová mikina. Cotton made in Africa. Dvojvrstvová kapucňa. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Krátke teplátky

Športové tepláky v dĺžke 7/8 z bavlny Cotton made in Africa. Dve bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 22,99 €.

COTTON MADE IN AFRICA

Iniciatíva Cotton made in Africa podporuje pestovanie bavlny, ktoré je šetrné pre ľudí aj pre životné prostredie a tiež prispieva k zlepšeniu životných podmienok afrických malopestovateľov a ich rodín.

S vláknom Creora®

Športové tričko. Mäkký, elastický materiál s vláknom Creora® – pre optimálnu voľnosť pohybu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Mäkučké legíny

Mäkučké športové legíny. Mäkké, priľnavé zakončenia zamedzujú odieraniu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Dokonale zladená

Ponožky, 2 páry s biobavlnou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ochrana pred slnkom

Športová šiltovka s recyklovaným materiálom. Nastaviteľná šírka vďaka posuvnému zapínaniu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Bez kostíc

Mäkká podprsenka. Bez kostíc a vystuženia košíčkov – obzvlášť pohodlná. Veľmi mäkké mikrovlákno so zamatovo hebkým povrchom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

S vysokým pásom

Nohavičky s vysokým pásom. Obzvlášť mäkké mikrovlákno so zamatovo hebkým povrchom. S plochými zakončeniami – nerysujú sa pod oblečením. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Jemný microtouch

Nohavičky, 3 ks z jemného materiálu microtouch. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria