Stolovanie v Boho štýle: Vybavenie nielen do jedálne

Patríte medzi tých, ktorí radi skúšajú nové pokrmy s exotickým korením a milujú kombinovanie rôznych materiálov, farieb a vzorov? Potom je najvyšší čas na boho štýl! Nechajte sa inšpirovať novou kolekciou Tchibo zameranou na stolovanie a bytové doplnky a využite svoju kreativitu. Potom si budete môcť atmosféry boho štýlu užívať plnými dúškami.

Kolekciu „Stolovanie v Boho štýle: Vybavenie nielen do jedálne“ nájdete v predajniach Tchibo od 12. septembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 13. septembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 6.9.2022.

Unikátne misky

Misky, 3 ks, z kameniny. Každý kus je unikát. Priemer malej misky cca 11 cm, strednej misky cca 14,5 cm, veľkej misky cca 17 cm. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Unikátny hrnček

Hrnček z kameniny – každý kus je originál. Objem cca 240 ml. Odporúčaná cena: 10,99 €.

ÚPLNE MIMORIADNE, NÁPADITÉ A KRÁSNE

Efektná glazúra, ktorú Tchibo používa na svoj kameninový riad, je tiež známa ako reaktívna glazúra. Počas dekoratívneho vypaľovania reaguje táto glazúra rôznym spôsobom. V peci tak vzniká jedinečné zafarbenie a každý kúsok je tak originál.

Lis na citrusy

Lis na citrusy z liateho hliníka – odolný materiál s dlhou životnosťou. So závesným prvkom. Z liateho hliníka s povrchovou úpravou práškovou farbou. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ľahko sa čistí

Lis na cesnak. Veľký objem – pojme viac strúčikov cesnaku. Ľahko sa čistí. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na bylinky

Nožnice na bylinky z ušľachtilej ocele. Na strihanie byliniek. Vhodné aj ako domáce nožnice. Odporúčaná cena: 9,99 €

Na jemnú aj tvrdú zeleninu

Kefky na zeleninu, 2 ks, s certifikáciou FSC®. Malá kefka s mäkkými štetinami, napr. na chúlostivú zeleninu. Veľká kefka s tvrdými štetinami, napr. na mrkvu a zemiaky. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Do rúry aj na sporák

Liatinový pekáč vhodný do rúry aj na všetky druhy sporákov. Rovnomerná distribúcia tepla až po okraj. V ponuke svetlomodrý a krémový. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Zapekané či nákyp?

Smaltovaná zapekacia forma, vrátane veka. Na prípravu pokrmov, ako sú nákypy a zapekané jedlá, alebo iných pokrmov pripravovaných v rúre. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

ZVLÁDNU TOHO NAOZAJ VEĽA

Liatinové pekáče udržujú pri príprave a servírovaní lahodných pokrmov teplo veľmi dlhú dobu. Navyše sú vhodné na všetky typy sporákov a vďaka odolnému materiálu sú tiež skutočne trvalo udržateľné.

Nič nevytečie

Podložky na pečenie, 4 ks. Majú zvýšený okraj proti pretečeniu. Dve podložky v obdĺžnikovom a dve v štvorcovom tvare. Zo silikónu. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Vynikajúce na natieranie

Nože na maslo, 4 ks, z decentne matnej čepeľovej ocele. Široké čepele. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Obojstranná krása

Prémiové obojstranné bavlnené obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS majú rozdielne strany. Odporúčaná cena: 39,99 €.

KOMBINÁCIA V BOHO ŠTÝLE

Kombinovanie vzorov a farieb – to je boho štýl. Skutočnú autenticitu je možné dosiahnuť skombinovaním prírodných farieb, exotických vzorov a tiež rôznych štruktúr.

Na stenu i na strop

Nástenné/stropné svietidlo s LED svetelným zdrojom. S kvalitným kovovým tienidlom. Pevne zabudovaná LED s funkciou postupného stmievanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 84,95 €.

„Fošňa“ na dobroty

Servírovacia doštička s nôžkami s certifikáciou FSC® Servírovacia plocha cca 40 x 15 cm. S úchytom na pohodlné prenášanie. Z masívneho kaučukovníkového dreva. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria