Štýlové outfity: Móda na slávnostné dni

Od absolútnych sezónnych favoritov na zimu až po farebne zladené, krásne hebké a hrejivé doplnky – Tchibo pre vás pripravilo dámsku kolekciu, ktorá odráža lásku k detailu a postará sa o krásne vianočné chvíle. Kolekcia prináša jedinečnú sviatočnú atmosféru pre vás a vašich najbližších. Vianoce – čas, kedy sme si bližšie.

Kolekciu „Štýlové outfity: Móda na slávnostné dni“ nájdete v predajniach Tchibo od 21. novembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 22. novembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 15.11.2022.

Tylová sukňa

Tylová sukňa s recyklovaným materiálom. Dvojvrstvový tyl s podšívkou v tonálnej farbe. Dĺžka midi. Rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Čiapka s melírom

Pletená čiapka s vlnou s recyklovaným materiálom Široký vyhrňovací lem. Rebrovaná štruktúra. Farba: šalviová s melírom a ružová s melírom. Odporúčaná cena od: 9,99 €.

Krátky kabát

Krátky kabát s vlnou s recyklovaným materiálom. Skryté cvoky na prednej strane. Bočné šikmé vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Ruky v teple

Pletené rukavice s vlnou s recyklovaným materiálom. Dlhé, elastické rebrované náplety. Farba: šalviová s melírom a ružová s melírom. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Šál so strapcami

Šál so strapcami. Mäkko zdrsnený povrch. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Čelenka s antistatickou úpravou

Čelenka s recyklovaným materiálom. Rebrovaná štruktúra. S antistatickou úpravou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

DOPLNKY PRE PERFEKTNÝ VZHĽAD

Čo by ste povedali na hebké doplnky, ktoré skvele doplnia každý outfit? S týmito zimnými doplnkami Tchibo budete krásne v teple!

Pletený kardigán               

Pletený kardigán s vlnou s recyklovaným materiálom. Kratší strih. Elastické rebrované lemy na výstrihu, rukávoch a spodnom leme. S vlnou s certifikáciou RWS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Pletené palčiaky

Pletené palčiaky s vlnou s recyklovaným materiálom. Chrbát s pletenou štruktúrou. Elastické rebrované lemy. Flícová podšívka. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pletený sveter

Pletený sveter s vlnou s recyklovaným materiálom. Pletená štruktúra v oblasti ramien a pŕs. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 34,99 €..

NIE JE PLETENINA AKO PLETENINA

Pletenina je príjemná a nádherne mäkká. A doplnená o žensky pôsobiace detaily je aj veľmi mnohostranná.

• Pletenina s bublinkovým efektom: jemná štruktúra zaisťuje veľmi pôsobivý vzhľad.

• Rebrovaná pletenina: elegantná rebrovaná štruktúra sa príjemne nosí a je ideálna pre vyznávačov vrstveného štýlu.

• Jemná pletenina: jemná, husto tkaná priadza sa vyznačuje vysokou elasticitou.

Jemný kašmír

Kašmírový pletený šál s kašmírom z udržateľnej produkcie. Rebrovaná štruktúra na koncoch. S certifikátom The Good Cashmere Standard®. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 69,95 €.

Sveter s kašmírom

Sveter z jemného úpletu s kašmírom s recyklovanou vlnou. Konce rukávov s volánikovým lemom. Elastické rebrové náplety na výstrihu a spodnom leme. Farba: ružová, šedá s melírom a ecru. Odporúčaná cena: 89,95 €.

Hebký kašmír

Kašmír je cenná vlna himalájskych horských kôz. Vďaka svojej mäkkosti a nízkej hmotnosti patrí kašmír k najjemnejším vláknam vôbec.

Koženková kabelka

Kabelka z koženky, vyrobenej na vodnej báze. Hlavná priehradka so zipsom, bočná so zapínaním na magnet. Dĺžkovo nastaviteľný, odnímateľný ramenný popruh. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria