Sviatočná pohoda: Čas na relaxáciu a wellness

Či už moderné domáce oblečenie a vybavenie na jogu, vyhrievané vankúšiky a mäkučké deky alebo blahodarné masážne pomôcky a vybavenie na wellness – Tchibo má pre vás perfektnú kolekciu, ktorá sa postará o príjemné prežitie vianočného obdobia. Vianoce – čas, kedy sme si bližšie.

Kolekciu „Sviatočná pohoda: Čas na relaxáciu a wellness“ nájdete v predajniach Tchibo od 19. decembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 20. decembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 13.12.2022.

Cíťte sa skvele

Flanelová nočná košeľa s bavlnou z udržateľnej produkcie. So stojačikom. Mierne zaoblený spodný lem s bočnými rázporkami. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

Aj ponožky, aj papuče

Ponožkové papuče, 2 páry. S recyklovaným materiálom. Hebko mäkké a hrejivé. S protišmykovými nopkami. Odporúčaná cena od: 7,99 €.

Cvičte s radosťou

Košieľka s prírodným vláknom. Posuvné ramienka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Buďte v pohodlí

Legíny s prírodným vláknom. Jemná rebrovaná štruktúra. Elastický pás. Odporúčaná cena: 19,99 €.

S PRÍRODNÝM VLÁKNOM

Modalové alebo lyocellové vlákna TENCEL™ sa získavajú z obnoviteľnej suroviny – z dreva. Aby sme zaistili, že na výrobu celulózových vlákien Tchibo bude použité drevo zo zodpovedného lesného hospodárstva, používame modalové a lyocellové vlákna TENCEL™ od LENZING™.

Trénujte balans  

Balančná podložka s drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Môže podporovať motoriku, kondíciu, koordináciu, silu a rovnováhu. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 39,99 €.

Ponaťahujte sa

Popruh „Stretch Strap“. Pre statické a dynamické naťahovacie cviky. Možnosť zmeniť odpor. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Zacvičte si jogu

Komfortná podložka na jogu. Optimálne odpruženie a protišmykovosť. Vrátane popruhu na prenášanie so suchým zipsom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Prírodná energia

Náhrdelník s obsidiánmi. Minimalistický šperk s 5 obsidiánmi. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Sila obsidiánu

Obsidiánový náramok. Náramok s 8 obsidiánmi. Odporúčaná cena: 14,99 €.

POZITÍVNA ENERGIA, KTORÁ SKVELE VYZERÁ

Ako sa patrí na drahý kameň, ktorý vznikol pri sopečnej erupcii, obsidián vyžaruje silu. Samotný pohľad naň môže mať pozitívny vplyv na váš psychický stav. A ešte lepší účinok možno údajne dosiahnuť, ak sa kameň dostane do priameho kontaktu s pokožkou. Náš tip: Noste obsidián jednoducho vo forme náhrdelníka alebo náramku!

Vymasírujte si nohy

Prístroj na masáž nôh. Možnosť nastavenia 3 stupňov intenzity. Funkcia ohrievania. Vrátane diaľkového ovládania. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 159 €.

Zohrejte sa

Malý hrejivý vankúšik s recyklovaným materiálom, 4 teplotné stupne. S ochranou proti prehriatiu a automatickým vypínaním po 90 minútach.  Odporúčaná cena: 29,99 €.

6 stupňov tepla

Vyhrievacia deka s recyklovaným materiálom. 6 teplotných stupňov. S ochranou proti prehriatiu a automatickým vypínaním. Odnímateľné ovládanie s LED displejom a obzvlášť dlhým káblom. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 62,95 €.

Základ: nohy v teple

Vyhrievacie topánky s recyklovaným materiálom. Vyberateľný akumulátor s možnosťou dobíjania – na použitie vo vnútorných priestoroch, 3 teplotné stupne. Výdrž akumulátora pri maximálnej teplote cca 4 hodiny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

ČAS NA RELAXÁCIU

Myslíte si, že dni medzi sviatkami sú perfektné na relaxáciu? Nemýlite sa. A Tchibo pre vás má masážne a meditačné pomôcky, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa a vstúpiť do nového roka v dokonalej vnútornej harmónii.

Domáci wellness

Súprava 8 čadičových masážnych kameňov na hrejivú aplikáciu. Teplo kameňov môže uvoľniť napäté svaly. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria