Plavkové novinky z Trioly lichotia každej postave

Nenechajte sa oklamať dojmom, že nám predo dvermi stojí ešte len jar! Skúsenosti z posledných rokov ukazujú, že letné počasie nie je ničím výnimočným už v máji. Tak ako ste na tom s plavkami?

Slnečné lúče sú v primeranej miere pre náš organizmus potrebné, nie je dôvod skrývať sa pred nimi. Len čo začnú hriať, nastane správny čas začať prijímať vitamín D v plavkách. Nezáleží na tom, či v nich budeme ležať pri vode, sedieť v kresle na balkóne alebo sa starať o kvetinové záhony na záhrade. Dôležité je, aby nám plavky dobre sadli a v ničom nás neobmedzovali. No a samozrejme aj aby sme v nich dobre vyzerali. Všetky tieto atribúty spĺňajú plavky z Trioly, pretože Triola oblieka vaše krivky s láskou aj do plaviek.

Trend vedú aj tento rok dvojdielne plavky. Pristanú rovnako modelkám aj moletkám. Práve obdarené dámy nájdu v Triole plavky, ktoré ich podržia za každých okolností. Triola prináša podprsenky s košíčkami až po veľkosť K a s obvodom od 65 do 105 cm, s dostatočne širokými a výškovo nastaviteľnými ramienkami, ktoré sa nezarezávajú do pliec.

Lichotivý strih rozloží váhu pŕs medzi hrudník a ramená, vďaka čomu všetko krásne drží na svojom mieste aj pri prudkých pohyboch. Pre veľkosti B – E sú ideálnymi plavkové podprsenky s tenko vystuženými košíčkami a s kosticami. Prsia zdvihnú a vyformujú pekný dekolt. Odborníčka značky Triola Žaneta Ilutanová odporúča zamerať pozornosť na podprsenky, zošité T-švom. „Takto šité košíčky držia prsia v ideálnej výške a sformujú zvodný dekolt aj pri menších prsiach, no aj keď vás trápia ťažšie prsia či ich asymetria,“ vysvetľuje.

Veľkej obľube sa teší strih bandeau, predovšetkým u dám, ktorým prekážajú neopálené pásiky na ramenách. Ideálny je pre malé až stredné prsia. Bandeau podprsenky sa pri opaľovaní nosia bez ramienok, na plávanie si ramienka pripnete, môžete si ich uviazať okolo krku alebo asymetricky cez jedno rameno.
Prsia veľkosti F – K budú dobre vyzerať vo vystužených plavkách „uzavretých“ strihov, ktorých košíčky sú pretiahnuté hore k línii ramienok, alebo strihy s riasením. „Uzavretý strih pekne fixuje prsia a ak máte model s nižším stredom, váš dekolt sa pekne predĺži a prsia ´neutečú´ pod paže. Voľte tenko vystužené modely s kosticami,“ radí Žaneta Ilutanová.
Ramienka všetkých modelov podprseniek TRIOLA sa dajú vzadu odopnúť a uviazať za krk, alebo zapnúť vzadu do kríža.

Kombinácie presne na vašu mieru

Nespornou výhodou dvojdielnych plaviek je aj možnosť skombinovať ten najlepšie sediaci vrchný a spodný diel. Plavkové nohavičky s vyšším pásom sa tešia čoraz väčšej pozornosti dám všetkých tvarov a v Triole nájdete aj plavky s možnosťou nastavenia výšky prednej časti. Nohavičky s nastaviteľnou výškou pásu majú ozdobnú pásovú légu a jej jednoduchým ohrnutím si nastavíte taký pás, aký práve chcete. Vďaka tomu budete mať opálené celé bruško, no zároveň môžete okamžite skryť to, čo nechcete, aby bolo videné. Nohavičky s nastaviteľnou výškou bokov sú ideálne pre väčšie veľkosti. „Dve symetrické riasenia na prednom diele umožňujú zvýšenie pásu a zároveň pekne vyformujú boky a skryjú aj väčšie bruško,“ vyzdvihuje prednosti nohavičiek stylistka Trioly.

No aj dámy s bokmi Venuše môžu siahnuť po nohavičkách so zaväzovaním na bokoch.

 „Ich obrovskou výhodou je, že sa vďaka šnúrkam dokážu presne prispôsobiť proporciám majiteľky a nerobia nepekné zárezy,“ vyzdvihuje prednosti tohto strihu stylistka Žaneta. Pokiaľ si však z rôznych príčin na dvojdielne plavky netrúfate, alebo sa lepšie cítite v jednodielnych plavkách, aj tu prináša Triola tohtoročné novinky. Vyberte si už teraz plavky z Trioly, v ktorých privítate hrejivé slniečko!


Fotogaléria