Tropická džungľa: Letná spodná bielizeň a domáce oblečenie

Živé a ľahké – to sú len dve synonymá leta. Na opis novej dennej a nočnej bielizne z Tchibo však v skutočnosti nepotrebujeme žiadne slová, pretože sama o sebe presvedčí kvetinovou potlačou, vzdušnými, voľnými strihmi a pestrými farbami.

Kolekciu „Tropická džungľa: Letná spodná bielizeň a domáce oblečenie“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. júla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. júla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude  dostupná online už od 28.06.2022.

Ako v bavlnke

Nočná košeľa na ramienka. Vďaka biobavlne je ideálna na teplé letné noci. Odporúčaná cena: 17,99 €.

PRÍJEMNÁ SVIEŽOSŤ

Vďaka zmesi modalu a bavlny je nočná bielizeň Tchibo príjemná na telo a krásne ľahká ako chladivý vánok za horúceho letného dňa – a to priamo vo vašej spálni!

Ideálne na leto

Krátke pyžamo s prírodným vláknom. Krátke nohavice s vysokým pásom chránia spodnú časť chrbta. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Ľahký ako vánok

Župan v štýle kimona s prírodným vláknom, so šnúrkou na zaväzovanie na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Neviditeľná

Bezšvová podprsenka s čipkou bez bočných švov poskytuje komfort pri nosení aj pod tričkami. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Z mäkkej zmesi

Košieľky z príjemne mäkkej zmesi biobavlny a elastanu majú ultraploché zakončenia. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na doma i na von

Šortky s biobavlnou. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Elegantné z jedného dielu

Jednodielne pyžamo s biobavlnou v štýle overalu. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Perkál pre sladké sny

Perkálové obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 31,99 €.

Džersej s certifikátom

Džersejové napínacie prestieradlo s biobavlnou. S certifikáciou  GOTS. Odporúčaná cena od: 10,99 €.

S BIOBAVLNOU

Ekologické pestovanie? Samozrejme! Pri pestovaní biobavlny pre výrobky Tchibo sú používané výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a ochrane životného prostredia.

Spacer

Podprsenka „Spacer“ má obzvlášť ľahké a priedušné košíčky z materiálu spacer s kosticami pre optimálnu oporu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná     cena: 31,99 €.

Microtouch

Nohavičky z jemného materiálu microtouch. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Vyberateľné vypchávky

Čipková podprsenka s vyberateľnými vypchávkami je bez kostíc, preto ju na tele takmer necítite. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Bez švov

Čipkové nohavičky bez bočných švov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pohodlné

Pyžamo s prírodným vláknom s modernou rebrovanou štruktúrou. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Na doma

Domáca súprava so šortkami s biobavlnou. Horný diel so spadnutými ramenami, nohavice na šnúrku v páse. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria