V letných farbách: Dámska kolekcia spodnej bielizne

Čo pre vás znamená leto: dlhé noci, teplý vetrík a veľká porcia novej energie? Vďaka kolekcii Tchibo –  Body pocítite tento pocit na vlastnej koži. S jemnými látkami, žiarivými farbami a modernými strihmi bude váš deň aj noc bezstarostným zážitkom.

Kolekciu „V letných farbách: Dámska kolekcia spodnej bielizne“ nájdete v predajniach Tchibo od 3. júla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 4. júla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27.6.2023.

Čipková podprsenka

Bez kostíc – na tele ju takmer nie je cítiť. S vyberateľnými vypchávkami košíčkov. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Brazílske tangá

S vyšším pásom pre dámsku postavu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Nohavičky s vysokým pásom

Vysoký pás s mierne sťahovacím efektom. Ultraploché zakončenie nohavičiek. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Bezšvová mäkká podprsenka

Bez bočných švov – príjemná na telo. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pohodlné nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 24,99 €.

ĽAHKOSŤ NA LETO

Viskóza je kvalitný materiál, ktorý je ľahký a splývavo sa pohybuje vo vetre. Na slnku navyše vášmu outfitu prepožičia mäkký lesk.

Nočná košeľa na ramienka

S prírodným vláknom. Posuvné ramienka. Bočné rázporky. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Príjemné nohavičky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 4 ks. 3 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Župan

S prírodným vláknom a s pásikom na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Bezšvová podprsenka

Bez bočných švov – príjemná na telo. S vyberateľnými vypchávkami košíčkov. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Bezšvové nohavičky

Bez bočných švov – príjemné na telo. 1 nohavičky s jemnou čipkou. V balení 2 ks, 2 farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

PRÍJEMNÉ AKO DRUHÁ POKOŽKA

Bezšvová spodná bielizeň z mäkkého mikrovlákna nebude pod vašimi najobľúbenejšími letnými šatami takmer vidieť, je krásna a navyše aj nádherne pohodlná.

Košieľky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 2 ks, 2 farby. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Pyžamo v 7/8 dĺžke

S prírodným vláknom. Top so širokými ramienkami s bočnými rázporkami. Nohavice so širokými nohavicami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Krátke pyžamo       

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vrchný diel s okrúhlym výstrihom. Šortky s elastickým pásom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Čipková podprsenka       

Bez kostíc – na tele ju takmer nie je cítiť, nesťahuje. S vyberateľnými vypchávkami košíčkov. Rovný výstrih. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Bokové nohavičky            

V balení 2 ks. 1x s jemnou čipkou, 1x bez nej. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria