V modrých tónoch: Pyžamá a spodná bielizeň pre celú rodinu

Poznáte to. Najkrajšie je prežiť nedeľu s celou rodinou pekne v posteli. Aby ste si celý deň mohli bezstarostne užiť, Tchibo pre vás pripravilo kolekciu dennej a nočnej bielizne. Budete sa v nej cítiť rovnako dobre, ako sama vyzerá.

Kolekciu „V modrých tónoch: Pyžamá a spodná bielizeň pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 6. februára 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 7. februára 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 31.1.2023.

Pyžamo pre chlapca

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Pruhované nohavice. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Dievčenské pyžamo  

S biobavlnou a s certifikáciou GOTS. Úzke nohavice. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pyžamo s legínami pre ňu

S biobavlnou. So spadnutými ramenami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Trojdielna pyžamová súprava pre neho

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vrchný diel z materiálu single jersey, nohavice z ľahkej tkanej bavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 44,99 €.

UDRŽATEĽNÉ PESTOVANIE

Pri pestovaní organickej bavlny musia poľnohospodári dodržiavať prísne ekologické kritériá. Tým, že sa zaobídu bez syntetických pesticídov a hnojív, chránia farmári sami seba, ale aj cenné vodné zdroje.

Detský župan    

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. S pútkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Chlapčenské nátelníky   

Tri kusy. S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Jemne rebrovaný materiál. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Boxerky pre chlapca     

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Mäkký, elastický pás. V balení 7 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Podprsenka s mäkkými košíčkami  

Ľahko vatované košíčky s jemnou, mäkkou čipkou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Nohavičky

Dva kusy v balení. 1x s jemnou čipkou, 1x bez čipky. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemnej mäkkej zmesi bavlny a elastanu. Malé bočné rázporky. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Krátke pyžamo s tkanými nohavicami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vrchný diel z materiálu single Jersey. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 27,99 €.

RECEPT NA NEDEĽNÚ POHODU: 1 – 3 – 0

1 útulne povlečená posteľ, 3 hodiny trvajúce raňajky, 0 mobilných telefónov – a okolo vás milovaní ľudia v ich obľúbenom pohodovom outfite.

Pohodlná mikina

S bavlnou z udržateľnej produkcie Spadnuté ramená. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Domáce nohavice

S bavlnou z udržateľnej produkcie Z príjemnej mäkkej zmesi bavlny a elastanu. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Dievčenské nátelníky

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Rovný priliehavý strih. V balení 3 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Dievčenské nohavičky

S biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Z mäkkého materiálu single Jersey. V balení 7 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dievčenské podprsenky

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. V balení 3 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Detské ponožky

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Extra plochý šev v oblasti prstov. Zosilnená špička a päta. V balení 5 párov. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria