Vianočná kuchyňa: Všetko pre varenie a stolovanie

Slávnostná hostina s rodinou, kávou a koláčom s vašimi najmilšími a skvelé fondue vo sviatočných dňoch: Vianoce sú časom množstva lahodných prekvapení. S krásnymi a praktickými kuchynskými pomocníkmi z Tchibo budete dobre pripravení na akékoľvek labužnícke prianie – a vďaka dekoráciám bude hostina vždy zaručene sviatočná.

Kolekciu „Vianočná kuchyňa: Všetko pre varenie a stolovanie“ nájdete v predajniach Tchibo od 4. decembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 5. decembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.11.2023.

Liatinový pekáč oválny

Dlhodobo udržuje teplo. Pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Smaltovaná liatina. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 84,95 €. 

Liatinový hrniec

Dlhodobo udržuje teplo. Pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Smaltovaná liatina. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.  

Liatinová servírovacia panvica

Dlhodobo udržuje teplo. Pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Smaltovaná liatina. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

SKVELÍ POMOCNÍCI Verní spoločníci a absolútna nevyhnutnosť v každej kuchyni: panvice a pekáče z liatiny z Tchibo. Ďalej udržujú teplo, takže sa ideálne hodia na dlhé pečenie a dusenie. Vďaka dlhej životnosti sú navyše aj úžasne udržateľné. 

Gril raclette pre 8 osôb

S odkladacou plochou na nepoužívané panvičky. Regulátor teploty so svetelným krúžkom. Vrátane 8 panvičiek s rukoväťou z pravého bambusu a 8 špachtľami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Prestieranie

Dekoratívne, sviatočný doplnok. So strapcami. Možno utierať vlhkou handričkou. V balení 4 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €. 

10-dielna sada riadu

Z kvalitného porcelánu. 4 veľké taniere, 4 malé taniere, 1 veľká miska, 1 malá miska. Možno umývať v umývačke. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €. 

Krúžky na obrúsky

Z kvalitnej ušľachtilej ocele. Odolné proti poškriabaniu vďaka kvalitnej povrchovej úprave. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Obrúsky s výšivkou

S biobavlnou a recyklovateľné. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 11,99 €.

S EKO BIOBAVLNOU? Samozrejme! Pri pestovaní biobavlny pre Tchibo sú používané výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a ochrane zdravia a životného prostredia.

Podložka na pečenie s okrajom

Zvýšený okraj proti pretečeniu tekutín. Nepriľnavý povrch – nie je nutné pred použitím vymazávať. Recyklovateľná. Odporúčaná cena: 11,99 €.

Univerzálna samoostriaca škrabka

Pri otváraní a zatváraní bezpečnostného krytu sa naostruje. Pohyblivá, obojstranne brúsená čepeľ. S odstraňovačom očiek zo zemiakov. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Chladič na víno/organizér na kuchynské potreby

2 v 1: na chladenie vína alebo na dekoratívne uchovávanie kuchynských potrieb. Dvojitá stena z ušľachtilej ocele. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Poschodový podnos

Možno individuálne nazdobiť – vhodný na 3 bežné stredne veľké taniere s priemerom cca 27 cm. Trojposchodový kovový matný podstavec zlatej farby. Silikónové obruče pre stabilné umiestnenie tanierov. Bez tanierov. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria