Vianočná móda: Dámske a detské hrejivé outfity

Máte Vianoce radšej v slávnostnom alebo pohodlnom duchu? Pokiaľ ide o oblečenie, je rozhodovanie celkom jednoduché. Pretože  kolekcia Tchibo pre ženy a deti počíta s oboma. Kúsky sú dokonale navzájom zladené a je možné ich mnohostranne kombinovať. Pre harmonické slávnostné dni s rodinou aj nasledujúce dni plnej relaxácie.

Kolekciu „Vianočná móda: Dámske a detské hrejivé outfity“ nájdete v predajniach Tchibo od 11. decembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 12. decembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 5.12.2023.  

Kockovaná blúzka s viazačkou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Malý stojačik s nariaseným lemom a viazačkou. Zaoblený spodný lem s predĺženým zadným dielom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €. 

Džersejové nohavice

S prírodným vláknom. Predná a zadná strana s permanentnými zámikmi. Elastický pás so skrytým zapínaním na háčik a zips. Široké, rovné nohavice. Odporúčaná cena: 29,99 €.  

Detské teplákové šaty

S gombíkovou légou. S bočným volánikovým okrajom. Mierne rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Detské pančuchy

S biobavlnou a certifikáciou GOTS. Široký elastický, pohodlný pás. V balení 2 páry. Odporúčaná cena: 11,99 €. 

Dojčenské body

S bavlnou z udržateľnej produkcie. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Členkové topánky z velúrovej kože

Koža spracovaná bez chrómu. Zips na vnútornej strane. Vyvýšené, podrážka s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €. 

Detská pletená čelenka   

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S uzlom. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Detské tričko s dlhým rukávom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S vlnkovaným okrajom na koncoch rukávov a spodnom leme. Odporúčaná cena: 12,99 €. 

Detská nohavicová sukňa

S prírodným vláknom. So všitými nohavicami pre optimálnu voľnosť pohybu. S elastickým, pohodlným pásom. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Detská chlapčenská košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z ľahkého flanelu. Mäkko zdrsnený materiál. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Detské chlapčenské džínsy

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Štýl s 5 vreckami. S posuvným pásikom na vnútornej strane pása. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

S BAVLNOU Z UDRŽATEĽNEJ PRODUKCIE

Iniciatíva Cotton made in Africa podporuje drobných poľnohospodárov prostredníctvom školení o pestovaní bavlny efektívne a šetrne k životnému prostrediu. Vďaka väčšej úrode a vyšším príjmom zlepšujú poľnohospodári svoju situáciu aj situáciu svojich rodín. 

Plyšový psík

Hebučký spoločník na maznanie. Extra mäkký. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Dámske žakárové šaty

Deliaci šev vo výške pása s nakladanou sukňou, mierne rozšírenou do A. S ¾ rukávmi. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Hebké legíny

S recyklovaným materiálom. Pohodlný elastický pás. Bez nepríjemných bočných švov. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria