Vianočná relaxácia: Wellness a životný štýl

Počas sviatočných dní ste svojich najbližších zásobili všetkým, po čom srdce túži: dobrým jedlom, krásnymi darčekmi a útulnou atmosférou. A teraz? Je načase urobiť dobre sami sebe. Nalaďte sa na čas pre seba s kolekciou inovatívnych aj klasických kúskov z Tchibo pre dobrý pocit, krásu a pohodlie.

Kolekciu „Vianočná relaxácia: Wellness a životný štýl“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. decembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. decembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 12.12.2023.  

Pyžamo s legínami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vršok z mimoriadne hebkého, štruktúrovaného plyšového materiálu. Odporúčaná cena: 27,99 €. 

Mäkkučké ponožky

Elastické lemy. Plochý šev v oblasti prstov. V balení 2 páry. Odporúčaná cena: 7,99 €. 

Vyhrievané pončo na batérie

Bez kábla. 3 teplotné stupne. Automatické vypínanie po cca 90 minútach. Vrátane úložného vaku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.  

PREMENLIVÁ A TEPLÁ Touto vyhrievanou dekou sa nielen zahrejete stlačením tlačidla, ale môžete ju nosiť aj ako pončo. Pretože je bez kábla, môžete sa v nej úplne voľne pohybovať po dome.

Vyhrievacia poduška na chrbát

Obzvlášť široká plocha v oblasti chrbta. 4 teplotné stupne. S ochranou proti prehriatiu. Odnímateľné ovládanie s LED displejom a obzvlášť dlhým káblom. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Vyhrievacie topánky

Vyberateľný akumulátor s možnosťou dobíjania – na použitie vo vnútorných priestoroch. 3 teplotné stupne. Rovnomerná distribúcia tepla. Polstrovaná stielka. Vrátane nabíjacieho kábla. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €. 

Masážna pomôcka na fascie

Na jednoduchú, cielenú automasáž končatín. Ideálna na rozcvičku pred športom, na tréning a následnú regeneráciu. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Dvojitá masážna loptička

Ideálna na uvoľnenie fascií a automasáž. Môže účinne uvoľňovať natiahnuté a zablokované svalstvo a zmierňovať bolesť. Vrátane plagátu s návodom na cvičenie. Odporúčaná cena: 5,99 €. 

Súprava pomôcok na jogu

S biobavlnou. 2 bloky a 1 bavlnený pás. Univerzálne využitie na pilates alebo jogové asány. Umožňuje dlhšie udržanie náročných jogových pozícií. Odporúčaná cena: 19,99 €.

 Korektor na vybočený palec

Zmiernenie tlaku a bolesti u vybočeného palca. Pri nosení pomáha jemne korigovať vybočenie palca. Možno bez problémov nosiť pod ponožkami alebo pančuchami. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Ponožky na starostlivosť o nohy

S biobavlnou. Maximalizujú vstrebávanie hydratačných krémov. Môžu pomôcť redukovať suché miesta. Odporúčaná cena: 11,99 €.

UVOĽNENIE AŽ KU KONČEKOM PRSTOV Nohy hore sú včerajšie, dnes platí: nohy dovnútra – a to do tohto rozpínača prstov. Vaše prsty budú mať okamžite viac miesta a vytvorí sa prirodzený tvar chodidiel pre stabilnejší stoj, pri ktorom sa budete cítiť dobre.

Masky na tvár

Po zahriatí teplou vodou môžu otvoriť póry a napomáhať starostlivosti o pokožku. Pri použití studenej vody môžu zmierňovať opuchy. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Obliečky zo zimného džerseja

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkké a poddajné. Rýchle povliekanie vďaka zipsu. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r. o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria