Vianočné dekorácie a doplnky: Rozjasnite svoj domov

Moderná a kvalitná dekorácia z udržateľného materiálu či praktické doplnky  na každoročné pečenie koláčikov alebo energeticky úsporná LED technológia – v Tchibo nájdete veľa inšpiratívnych produktov a magické nápady, vďaka ktorým zažiari každý. Ale len s vami to bude párty. Spolu sme Vianoce!

Kolekciu „Vianočné dekorácie a doplnky: Rozjasnite svoj domov“ nájdete v predajniach Tchibo od 7. novembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 8. novembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 1.11.2022.

Svietiaci netradičný veniec

Svietiaci kruh s LED. S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Vnútorný kruh so svetelnou mikroreťazou s 50 LED – farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vrátane sieťového adaptéra a prívodného kábla v dĺžke 5 m. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

S drevom zo zodpovedného hospodárstva

Svietnik s LED. S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva a 4 sviečkami s teplým bielym svetlom. Konštrukcia z dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Reťaz s drevom

Svetelná reťaz s LED – s drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Mikro LED s teplým bielym svetlom a hviezdičkami. S funkciou časovača. Guľôčky z dreva s certifikáciou FSC®. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

NÁDHERNE PRÍRODNÉ VIANOCE

Rovnako, ako po minulé roky,  aj tento rok sú dekorácie z Tchibo krásne, kvalitné a z udržateľných materiálov, ako je drevo a papier s certifikáciou FSC®.

XL svietnik s drevom

XL svietnik so 7 sviečkami s LED – s teplým bielym svetlom. S vypínačom na kábli. Vrátane sieťovej zástrčky a prívodného kábla v dĺžke 1,8 m. Konštrukcia z dreva. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

Adventný kalendár v tvare sviečky

Adventný kalendár v tvare sviečky z pravého vosku s LED. Čísla 1 – 24 možno postupne rozsvecovať počas adventného obdobia. Imituje svetlo sviečky pomocou LED plamienka a efektu plápolania. Farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vrátane diaľkového ovládania. Odporúčaná cena: 19,99 €.

VIANOČNÉ ODPOČÍTANIE

Po zapnutí diaľkovým ovládačom bude táto sviečka z pravého vosku s LED odpočítavať dni do Vianoc. Svetlo sviečky môžete jednoducho vypnúť. Po opätovnom zapnutí stačí stlačením tlačidla prejsť na aktuálny deň.

Papierová hviezda s drevom

Papierová hviezda s LED a dreveným podstavcom. S dekoratívnymi vyrazenými otvormi pre pôsobivé svetelné efekty. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Špička na stromček

Špička na vianočný stromček s LED. S recyklovaným materiálom So 120 mikro LED – farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Odporúčaná cena: 22,99 €.

XL reťaz  

XL svetelná reťaz s 800 mikro LED. Vhodná do interiéru aj exteriéru. S funkciou časovača. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Ozdoby na stromček

Ozdoby na vianočný stromček, 16-dielna sada. S papierom z udržateľných zdrojov. V 4 rôznych farbách a tvaroch. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Drevená hviezda

Vonkajšia drevená hviezda s LED. S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Celkom 550 LED – s teplým bielym svetlom. S funkciou časovača. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 159 €.

Dekoračný veniec

Dekoračný veniec s LED. Farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vhodný do interiéru aj exteriéru. V ponuke malý aj veľký. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: malý 39,99 €, veľký 69,95 €.

Vianočný stromček s LED

Vianočný stromček s LED v zasneženom vzhľade. Farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vhodný do interiéru aj exteriéru. V ponuke malý aj veľký. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: malý 34,99 €, veľký 219 €.

SVIATOČNÝ LESK

Na tohtoročné Vianoce rozžiari okolie vášho domu veľa hviezd. Vonkajšie osvetlenie z Tchibo s LED a na solárnu energiu sa postará o hrejivé osvetlenie a súčasne prispieva k ochrane cenných zdrojov.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria