Vôňa stredomoria: letné romantické stolovanie

To vonia: kukuričný klas v bylinkovom masle, čerstvo upečená bageta a lahodná ryba z panvice. Chýba už len vlahý letný večer s romantickým vonkajším osvetlením a atmosféra bude dokonalá. Nezáleží na tom, či máte radšej komornú atmosféru alebo to radi rozbehnete vo veľkom. Teraz ste pripravení na akúkoľvek príležitosť!

Kolekciu „Vôňa stredomoria: letné romantické stolovanie nájdete v predajniach Tchibo od 17. júla 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. júla 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.7.2023.

Vonkajší obrus

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Vodoodpudivý materiál. Materiál obzvlášť nenáročný na údržbu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Drevená doska na krájanie

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Na prípravu i servírovanie pokrmov. Zo závesnou rukoväťou. Kaučukovníkové drevo s certifikáciou FSC®, olejované. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 2,99 €.

Držiaky na kukuricu

Dvojité špajle zaisťujú čisté ruky a bezpečné uchopenie. 4 páry v 4 rozdielnych farbách. V balení 8 ks. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Závažie na obrus

Pevne drží vďaka svorkám. Svorky a retiazky z kvalitnej ušľachtilej ocele. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Servírovacia panvica na ryby

Kvalitný nepriľnavý povrch z ušľachtilej ocele GREBLON® C3+ zosilnený keramickými čiastočkami. Pre všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Vrátane skleneného veka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

ČERSTVO SERVÍROVANÁ RYBA

Vďaka tejto servírovacej panvici si aj doma môžete vychutnať morský svet chutí. Panvica je totiž vhodná pre akýkoľvek druh sporáka a ryba tak na prestretom stole zaručene upúta pozornosť každého.

Multifunkčný podnos na koláč s poklopom

3-dielny zásuvný systém. Podnos je možné po otočení použiť ako podnos na občerstvenie s miskou na dip. Poklop je možné po otočení použiť ako misku na bowle. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Skladací kryt na jedlo

S recyklovaným materiálom. Chráni potraviny pred hmyzom. Jednoduché rozloženie, zloženie naplocho. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Prestieranie

Chráni povrch stola. Možno utierať vlhkou handričkou. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Forma na ľad »ICEBREAKER® POP«

Na doma alebo na cesty – udrží ľad až 3 hodiny zmrznutý. Spoľahlivo tesní. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Košík na príbory

Na použitie v interiéri aj v exteriéri. So 4 priehradkami. Praktická rukoväť na prenášanie. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Poschodový podnos

S otočnými servírovacími taniermi. Jednoduché uschovanie – servírovacie taniere je možné oddeliť od stĺpika. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Nástenný otvárač fliaš

Jednoduché otvorenie iba jednou rukou. Vhodný do interiéru aj exteriéru. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Svetelná reťaz s LED

S 12 pevne integrovanými LED vo vzhľade žiaroviek. S funkciou časovača. Vhodný do exteriéru. Vrátane batérií. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Chladiaca manžeta na fľaše

Veľkosť je možné prispôsobiť vďaka suchému zipsu. Možno použiť aj ako chladiaci prvok do chladiacich boxov. Odporúčaná cena: 9,99 €.


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria