Všetko pre záhradníčenie: Záhony i u vás na terase

Či už praktickí pomocníci a možnosti pre výsadbu, ktoré sú nenáročné na miesto alebo funkčné outfity a vecičky pre vás a vášho štvornohého maznáčika – v novej kolekcii Tchibo, zameranej na záhradu, pestovanie a samozásobovanie nájdete všetko, po čom vaše srdce domáceho záhradkára túži. No tak rýchlo von a hurá na záhon!

Kolekciu „Všetko pre záhradníčenie: Záhony i u vás na terase“ nájdete v predajniach Tchibo od 27. marca 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 28. marca 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 21.3.2023.

Záhradná zástera

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S vreckom na prednej strane. Individuálne nastaviteľný šijový popruh. Odporúčaná cena od: 10,99 €.

Prúžkované tričko s ¾ rukávom

S biobavlnou. Raglánové rukávy. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Kapsáčové tepláky

S bavlnou z udržateľného poľnohospodárstva. Elastický, ľahko nariasený pás. Dve bočné šikmé vrecká vpredu. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Záhradnícke rukavice

Dlaň s protišmykovými nopkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Sada záhradníckych nožníc

Dvojčepeľové nožnice pre presnú prácu na všetkých rastlinách. Jednočepeľové nožnice – ľahké strihanie, a to aj tvrdého dreva. Trojnásobné uzatváranie. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

KTORÉ NOŽNICE SÚ TIE SPRÁVNE?

DVOJČEPEĽOVÉ • Čepele po sebe kĺžu • Presný strih • Vhodné na strihanie tenkého materiálu

JEDNOČEPEĽOVÉ  • Ostrá čepeľ dopadá na kovadlinku • Silný strih • Vhodné na strihanie hrubého materiálu

Záhradnícky vankúšik na kľačanie

Mäkko polstrovaný. Robustný povlak je možné utierať vlhkou handričkou. S uchom na prenášanie. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Záhradná sprcha na malé rastliny

Ideálna na zavlažovanie sadeníc a malých rastlín. Balónik s funkciou stojana. Plnenie podtlakom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Flísová bunda

Udržuje teplo, je priedušná a dobre odvádza vlhkosť. S protižmolkovou úpravou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Dvojitá záhradná motyka

Motyka s listovou čepeľou na jednej strane a s 3 hrotmi na druhej strane. Na kyprenie a pletie pôdy. S otvorom na zavesenie. Odporúčaná cena: 9,99 €.

VEDELI STE, ŽE …?

…od konca marca môžete zastrihávať skoro zasiate bylinky, žať dekoratívne skoro kvitnúce rastliny pre vašu veľkonočnú tabuľu a prerezávať prvé kríky?

Kvetinový koberec ‚Bienenwiese’

Pláty obsahujú semená týchto rastlín: iberka, astra, nevädza, krásnoočko, morač väčší, láskavec chvostový, slezovka trojklaná, fialka šedivá a žiarivka veľkokvetá. Je možné individuálne pristrihnúť. Odporúčaná cena od: 5,99 €.

Hlinený pomocný zavlažovač

Voda pomaly odteká poréznou hlinenou stenou. Optimálne zavlažovanie na základe nízkej spotreby vody. Dva kusy v balení. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Preťahovacia hračka pre psov

Pružná a ohybná. Vhodná na preťahovanie. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Vôdzka pre psov

Dĺžkovo nastaviteľná. Silne elastická vďaka expandéru. Možno ju nosiť aj okolo pása. Polstrované pútko na ruku. Dodatočné pútko na ruku na držanie nakrátko. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Vtáčia búdka

S drevom zo zodpovedného lesného hospodárstva. Jednoduché čistenie otváracou klapkou na boku. Veľkosť vletového otvoru je ideálna pre sýkorky, vítaného hubiteľa škodcov. Udržateľné borovicové drevo. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Hotel pre hmyz

S drevom z udržateľného lesného hospodárstva. Vhodná konštrukcia ponúka dobré životné podmienky pre hmyz. Na záhradu, balkón alebo terasu. Vrátane materiálu na pripevnenie na stenu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria