Vždy v teple: Móda inšpirovaná severom

Inšpirovaný prírodou, decentný a vždy trendy: taký je škandinávsky štýl. A Tchibo vám ho prináša v podobe novej zimnej kolekcie funkčného oblečenia.

Kolekciu „Vždy v teple: Móda inšpirovaná severomnájdete v predajniach Tchibo od 31. októbra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 1. novembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 25.10.2022.

Prešívaná vesta

Prešívaná vesta. Obzvlášť mäkké a hrejivé vatovanie high loft. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. S vreckom na vnútornej strane. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Pletená čiapka

Pletená čiapka s recyklovaným materiálom. S vlnou s certifikáciou RWS. Vnútorná strana s hrejivým, priedušným pásom z mikroflísu. Jednotná veľkosť. Farba: vínovo červená alebo modrá. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Prešívaná bunda

Prešívaná bunda odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Obzvlášť mäkké, ľahké a hrejivé vatovanie. S vlnkovým prešívaním. Farba: modrá a béžová. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

NA JEDNEJ VLNE

Niečo nové na zimu? Prešívané bundy Tchibo prešli aktualizáciou: nové strihy, hrejivé termovatovanie a moderný vlnkový vzhľad.

Termodeka

Outdoorová termodeka s recyklovaným materiálom. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Optimálne udržuje teplo vďaka mäkko zdrsnenej vnútornej strane. Pomocou cvokov sa dá použiť ako pelerína. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

CESTOVNÁ TERMODEKA

Outdoorová termodeka z Tchibo je perfektným spoločníkom na chladné dni, pretože odpudzuje vodu, dobre udržuje teplo a vďaka cvokom sa dá jednoducho premeniť na praktickú pelerínu, v ktorej môžete pohodlne sedieť alebo chodiť!

Teplá mikina

Hebká mikina v štýle oversized. Optimálna tepelná izolácia vďaka hebkému plyšu. S protižmolkovou úpravou. Strih s padnutými ramenami. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Termolegíny

Termolegíny optimálne udržujú teplo vďaka mäkko zdrsnenej vnútornej strane. Tvarujúci vysoký pás. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Palčiaky

Prešívané palčiaky odpudzujú vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. S ľahkým a hrejivým vatovaním. S lemom z hebkého plyšu. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Členkové čižmy

Členkové topánky z velúrovej kože. Koža spracovaná bez chrómu S hebkou hrejivou podšívkou. Zips na vnútornej strane. Mäkko polstrovaná stielka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Extra dlhý termokabát

Nepremokavý, vetruvzdorný a priedušný materiál vďaka vysoko účinnému laminovaniu a zataveným švom. S obzvlášť hrejivou termoizoláciou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 109 €.

DO KAŽDÉHO POČASIA

Nezáleží na počasí – s vetruvzdornými, vodoodpudivými bundami a kabátmi z Tchibo budete vždy perfektne vybavení. A vďaka novým strihom budete aj dokonale trendy!

Čelenka

Pletená čelenka s podšívkou z hrejivého, mäkkého mikroflísu. Pletená prekrížene. Jednotná veľkosť. Farba: modrá a vínovo červená. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Pánska fleecová termobunda

Termobunda z pleteného fleecu optimálne udržuje teplo vďaka vnútornej strane z mäkkého plyšu. Tkané lemy na rukávoch. Dve bočné šikmé vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 49,99 €.

Pánske termonohavice

Termonohavice odpudzujú vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Dve bočné šikmé vrecká a jedno vrecko na zips na pravom stehne. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria