PLANEO je ešte bližšie k zákazníkom, má už takmer 2 000 výdajných miest

Zákazníci PLANEO Elektro začali nové výdajné miesta okamžite využívať, čo sa odrazilo aj na číslach.

K výdajným miestam v predajniach pribudli aj výdajné miesta Packety. Foto: Zuzana Dudášová

V auguste začala najrozšírenejšia sieť elektropredajní PLANEO Elektro spoluprácu s platformou Packeta. K 53 výdajným miestam v kamenných predajniach tak pribudlo ďalších 1100 výdajných miest a 880 boxov Packety. „Z hľadiska miestnej a časovej dostupnosti patríme k predajcom s najdostupnejším tovarom. Výdajné miesta a boxy Packeta už spotrebitelia poznajú a využívajú naplno, takže už aj pre objednávky cez e-shop planeo.sk platí „Vyzdvihneš na každom rohu“, ako znie náš slogan,“  hovorí CEO siete PLANEO Peter Benický.

Peter Benický už avizuje ďalšie rozširovanie siete PLANEO Elektro. Foto: Zuzana Dudášová

Vynikajúci úvod

Cez Packetu doručuje PLANEO zásielky do 10 kg už na druhý pracovný deň, pričom je na zákazníkovi, do ktorej výdajne alebo boxu si dá svoj tovar poslať a kedy si ho vyzdvihne. Pre zákazníka to znamená vyšší komfort, nakoľko dovoz kuriérom nevyhovuje každému. „Packeta je súčasťou našich distribučných možností od druhého augustového týždňa a od 22. augusta do 11. septembra sme ju podporili možnosťou doručenia zadarmo. Za necelý mesiac si Packetu zvolilo 10 percent zákazníkov, čo aj vzhľadom na dovolenkové obdobie považujeme za výborný rozbeh,“ bilancuje Benický a pre porovnanie dodáva, že osobný odber na predajniach si štandardne volí približne tretina zákazníkov.

Doprava Premium pre maximálny komfort

Pre veľké zásielky je zákazníkom PLANEO k dispozícii Doprava Premium. „Ide o maximálne zefektívnenie našej Dopravy domov, spustenej počas lockdownov s 13 vlastnými autami a 26 zamestnancami. V rámci Dopravy Premium zákazníkom spotrebič privezieme, vynesieme, zapojíme a odvezieme obal a v prípade záujmu aj starý spotrebič na ekologické spracovanie,“ približuje Peter Benický ďalšiu výhodnú možnosť distribúcie tovaru z predajní PLANEO Elektro a e-shopu planeo.sk a dodáva, že spoločnosť pokračuje v skvalitňovaní služieb pre svojich zákazníkov v predajniach, tak aj na e-shope planeo.sk. „Napríklad už čoskoro otvoríme novú pobočku,“ avizuje šéf najrozšírenejšej siete elektropredajní.


Fotogaléria