Jesenné rána: Pohodlné pyžamá a spodná bielizeň

Sezónne farby, mäkké bavlnené materiály a ušľachtilá pletenina – táto kolekcia dennej a nočnej bielizne Tchibo vás už teraz príjemne naladí na chladné jesenné dni.

Kolekciu „Jesenné rána: Pohodlné pyžamá a spodná bielizeňnájdete v predajniach Tchibo od 24. októbra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 25. októbra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 18.10.2022.

Dámske pyžamo

Pyžamo s bavlnou z udržateľnej produkcie. Príjemne mäkká zmes bavlny a viskózy. Nohavice s elastickým pásom. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Pánske pyžamo

Pyžamo s bavlnou z udržateľnej produkcie. Čistá bavlna z mäkkého materiálu single jersey. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Župan

Župan s bavlnou z udržateľnej produkcie. S opaskom na zaväzovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Tričká Henley

Tričká Henley s dlhým rukávom, 2 ks. S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z mäkkého materiálu single jersey z čistej bavlny. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

PRODUKTY TCHIBO S BAVLNOU Z UDRŽATEĽNEJ PRODUKCIE

Iniciatíva Cotton made in Africa podporuje pestovanie bavlny, ktoré je šetrné pre ľudí aj pre životné prostredie a navyše zlepšuje životné podmienky afrických malopestovateľov a ich rodín.

Krátke pánske pyžamo

Krátke pyžamo s bavlnou z udržateľnej produkcie. Z mäkkého materiálu single jersey z čistej bavlny. Nohavice s bočnými šikmými vreckami, elastickým pásom na gumu a šnúrkami na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 21,99 €.

 Nočná košeľa

Nočná košeľa s prírodným vláknom. Obzvlášť mäkko splývavá zmes modalu a elastanu. Mierne zaoblený spodný lem s malými rázporkami. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Podprsenka s kosticami  

Podprsenka s kosticami vytvaruje prirodzený dekolt. Optimálne sedí: šírka ramienok a zapínanie sa zväčšuje úmerne s veľkosťou košíčkov. Farba: tmavo-zelená a mandľová. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Jemné nohavičky

Nohavičky, 2 ks. Z jemného materiálu microtouch. Hrejivý materiál. Farba: tmavozelená a mandľová. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pánske boxerky

Boxerky, 2 ks. Lepšie sedia vďaka novej dĺžke nohavičiek. V balení 1 ks kárované a 1 ks tmavozelené. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pohodlná vesta

Pohodlná vesta z pleteniny s prírodným vláknom. Mäkko splývavá viskózová zmes. S bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Pohodlné nohavice

Pohodlné nohavice z pleteniny s prírodným vláknom. Mäkko splývavá viskózová zmes. Rozšírené nohavice v 7/8 dĺžke. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 31,99 €.

EXTRA PORCIA TEPLA

Ak si chcete večer pred spaním a ráno po prebudení dopriať niečo naozaj príjemné, odporúčame oblečenie z pleteniny. Tento materiál udržuje teplo a oblečenie z neho navyše vyzerá elegantne.

Domáce tričko

Domáce tričko s dlhým rukávom s prírodným vláknom. Lodičkový výstrih. Spadnuté ramená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Domáce nohavice

Domáce nohavice zo zmesi modalu a hodvábu. S prírodným vláknom. Elastický pás a elastické lemy na koncoch nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

PERFEKTNÁ ZMES

Ak sa chcete doma počas dňa cítiť naozaj pohodlne, môžete siahnuť po domácej súprave Tchibo zo zmesi modalu a hodvábu. Táto súprava je vďaka nej nádherne mäkká a hodvábne jemná.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria