Škandinávsky štýl: Móda na chladné dni

Už sa nemôžete dočkať príchodu chladného ročného obdobia? Pri pohľade na dámsku kolekciu Tchibo v škandinávskom štýle sa ani nie je čomu diviť! V tejto kolekcii nájdete pôsobivé kúsky v zimných farbách, v štýlovom mestskom prešívanom vzhľade alebo s módnymi kockovanými vzormi a nádherne hebkými pletenými materiálmi.

Kolekciu „Škandinávsky štýl: Móda na chladné dni“ nájdete v predajniach Tchibo od 17. októbra  2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 18. októbra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 11.10.2022.

Pletený rolák

Pletený sveter s rolákovým golierom. S recyklovaným materiálom. Mäkký, hrejivý materiál s merino vlnou. Padnuté ramená. Kockovaný vpletený vzor. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Hrejivá čiapka

Pletená čiapka s vlnou s recyklovaným materiálom. Hrejivý materiál. Vyhrňovací lem s rebrovanou štruktúrou. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Šaty so stojačikom

Prúžkované šaty so stojačikom. Hrejivý materiál s podielom vlny. Objemné rukávy. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Nepriehľadné pančuchy

Nepriehľadné pančuchové nohavice, 2 ks Z mäkkého materiálu – príjemné na telo. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Kožené topánky

Koža spracovaná bez chrómu. Elastické vsadky pre pohodlné obúvanie a vyzúvanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Čelenka s antistatickou úpravou

Čelenka s vlnou s recyklovaným materiálom. Mäkká, hrejivá, hrubá pletenina. S antistatickou úpravou. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Pletené rukavice

Pletené rukavice s vlnou s recyklovaným materiálom. Hrejivý materiál. Dlhé, elastické, rebrované náplety. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Pletený šál s vlnou

Pletený šál s vlnou s recyklovaným materiálom. Hrejivý materiál. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Prešívaná vesta

Dlhá prešívaná vesta s kapucňou s recyklovaným materiálom. Podšité bočné šikmé vrecká s cvokmi. Spodný lem je možné na boku rozšíriť vďaka cvokom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

SEVERSKÝ MÓDNÝ ŠTÝL

Módne prešívanie bude IN aj počas tohtoročných chladných dní. Či už sa rozhodnete pre krátku bundu, kabát v štýle oversized alebo napríklad novú dlhú vestu s kapucňou – s týmito novými outfitmi z Tchibo pôjdete vždy s aktuálnymi trendmi a navyše budete príjemne v teple.

Saténová blúzka

Saténová blúzka s prírodným vláknom. Lesklá saténová tkanina z čistej viskózy. Sedlo zadného dielu so skladmi. Zaoblený spodný lem. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

VRSTVENIE DE LUXE

Satén z čistej viskózy je nádherne ľahký a je opäť v móde. A navyše je vďaka vysokému komfortu nosenia úplne ideálnym materiálom pre vrstvenie v kombinácii s pleteným kardigánom alebo svetríkom.

 Strečové nohavice

Strečové nohavice s prírodným vláknom. Elastický pás – nezarezáva sa. Úzke nohavice v skrátenej dĺžke. Odporúčaná cena od: 21,99 €.

Sveter z jemnej pleteniny

Sveter z jemnej pleteniny s prírodným vláknom. Konce rukávov so širokými, rebrovanými nápletmi. Objemné rukávy. Odporúčaná cena od: 24,99 €.

Plisovaná sukňa

Plisovaná sukňa s recyklovaným materiálom. Keprová tkanina v lesklom, saténovom vzhľade. Elastický pás – nezarezáva sa. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Mikina

Károvaná mikina s recyklovaným materiálom. Mäkká, elastická tkanina s interlokovou väzbou. Padnuté ramená. Široké rukávy. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Kárované nohavice

Kárované strečové nohavice s prírodným vláknom. Elastický pás – nezarezáva sa. Úzke nohavice v skrátenej dĺžke. Odporúčaná cena: 22,99 €.

NADČASOVÝ VZOR

Či už ide o malé alebo veľké kocky – táto jesenná klasika z Tchibo bude v kurze aj tento rok. Pretože károvaný vzor sa stále vracia a nikdy nevyjde z módy!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria