V pohybe: Bežecké oblečenie a doplnky

Baví vás beh alebo dávate radšej prednosť joge? Naše odporúčanie znie: kombinujte obe tieto aktivity! Pri behaní sa môžete zamerať na fyzickú kondíciu a vytrvalosť, pri joge zase na pružnosť tela a duševnú silu. To je perfektná kombinácia, ktorá pozdvihne vašu kondíciu na novú úroveň. Na tento účel je skvelou voľbou športové oblečenie a športové doplnky z tejto kolekcie Tchibo. V takomto oblečení budete vyzerať skvele nielen na asfaltovej ceste, ale aj na cvičebnej podložke.

Kolekciu „V pohybe: Bežecké oblečenie a doplnky“ nájdete v predajniach Tchibo od 10. októbra  2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 11. októbra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 4.10.2022.

Dámske funkčné tričko

Bezšvové funkčné bežecké tričko s kapucňou. S vaflovou štruktúrou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Prémiové legíny

Prémiové športové legíny v 7/8 dĺžke. Vysoký, tvarujúci pás. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Pánske funkčné tričko

Funkčné tričko s dlhým rukávom. Obzvlášť mäkký materiál. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Bežecká bunda do dažďa

Bežecká bunda do dažďa. Vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná vďaka ľahkému 3-vrstvovému laminovaniu a zataveným švom. Odpudzuje vodu vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Vrchný materiál odolný voči vodnému stĺpcu do 10 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

evoPEL

Nová, ekologicky šetrná impregnácia evoPel Tchibo je založená na obnoviteľných zdrojoch a neobsahuje žiadne fluoruhlíky. Táto impregnácia chráni materiál pred dažďom a nečistotami, ako je napríklad blato.

Neprefúka vás

Vetruvzdorná bunda je odolná proti vetru a zároveň priedušná. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

 Pánske legíny s reflexnou potlačou

Bežecké legíny. S bočnými vreckami na nohavici. S reflexnou potlačou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Čelovka s nastaviteľnými uhlami svietenia

Kompaktná čelovka s 3 stupňami svietenia. S možnosťou nastavenia 6 uhlov svietenia. Odporúčaná cena: 10,99 €.

S biobavlnou

Pletená čiapka s biobavlnou. So širokým lemom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Mäkká mikina

Mäkučká mikina z teplákoviny s prírodným vláknom. Široké rukávy s padnutými ramenami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Športová taška

Športová taška – hlavná priehradka so zapínaním na zips. S bočnými zásuvnými priehradkami. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Vetruvzdorná čelenka

Vetruvzdorná čelenka udržuje teplo vďaka membráne. Odporúčaná cena od: 7,99 €.

Podložka na jogu z vlny

Podložka na jogu zo strižnej vlny. Vrátane tašky na prenášanie. Protišmyková latexová spodná strana. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 64,95 €.

Športová podprsenka

Bezšvová športová podprsenka má 2 možností nosenia. S rebrovanou štruktúrou. Odporúčaná cena: 19,99 €.

ZOSTAŇTE V POHODE

Bezšvové produkty z tejto kolekcie Tchibo ponúkajú úplne mimoriadnu inováciu: bezšvové spracovanie rôzne pletených zón pre jedinečný komfort a absolútnu voľnosť pohybu.

Meditačný vankúšik

Meditačný vankúšik s výplňou zo špaldových pliev. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

LED prívesky

LED prívesky, 3 ks. Ideálne umiestnenie: na zips, tašku, školský batoh, ako prívesok na kľúče atď. 2 režimy svietenia. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Klipy na topánky

Klipy na topánky s LED, 2 ks. 3 režimy svietenia. Upraviteľné na každú šírku topánky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria