Jesenná detská móda: Štýlovo do školských lavíc

Vy to poznáte, my to poznáme a naše deti tým práve prechádzajú: túžba byť staršími, než sme. Vďaka vzhľadu „Preppy College“ sa môžu aj „juniori“ cítiť počas tejto jesene veľkí.

Kolekciu „Jesenná detská móda: Štýlovo do školských lavíc“ nájdete v predajniach Tchibo od 3. októbra  2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 4. októbra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 27.9.2022.

Sveter na zapínanie

Zapínací sveter s biobavlnou. Mierne skrátený strih. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Menčestrová suknička

Zavinovacia nohavicová sukňa s biobavlnou. Z mäkkého hrubého menčestru. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Termopančuchy

Termopančuchy, 2 ks. S biobavlnou. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Logická hra

Číslicové stavebné kocky. Hravá výučba sčítania a odčítania obsahuje 27 stavebných kociek na číslice od 1 do 10. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

ROVNAKO VYSOKÉ = ROVNAKÁ HODNOTA

S týmito číselnými kockami Tchibo z bukového dreva s certifikáciou FSC® bude počítanie hračka. Deti od 3 rokov sa môžu hravou formou naučiť sčítanie a odčítanie čísel od 1 do 10. Ak napríklad položíte dvojku na osmičku, budú tieto dve číslice dohromady rovnako vysoké ako číslice 9 na číslici 1. Alebo dve číslice 5 postavené na sebe.

Teplákové šaty

Teplákové šaty s tkanou sukňou s biobavlnou. Voľný strih oversized s potlačou. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 29,99 €.

Dlhá mikina

Dlhá mikina s kapucňou. S bavlnou z udržateľnej produkcie S aplikáciou. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Termolegíny

Detské termolegíny s recyklovaným materiálom. Komfortný lem v páse a na koncoch nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Termobunda

Termobunda s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorný a voduodpudivý vrchný materiál, mäkké, hrejivé vatovanie. Odopínacia kapucňa. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 59,95 €.

Dve tričká

Tričká s dlhým rukávom, 2 ks. S biobavlnou. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Pletená čiapka

Pletená čiapka s udržateľnou bavlnou. S lemom a kontrastným prúžkom. Ležérny tvar beanie. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Menčestrové nohavice

Menčestrové navliekacie nohavice s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Ležérny strih s trochu hlbším rozkrokom. Mäkučký hrubý menčester. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

MANČESTER BODUJE NA PLNEJ ČIARE

Hrubý menčester je iný, než sa na prvý pohľad môže zdať. Vyzerá elegantne, je krásne mäkký a vďaka rebrovanej štruktúre je aj úžasne pružný. Jednoducho perfektná voľba pre deti, ktoré chcú aj pri prechádzkach, behaní a skákaní vyzerať skvele.

Sveter pre chlapca

Sveter troyer s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Navliekací pre ľahké obliekanie a vyzliekanie. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Sveter pre dievča

Zapínací sveter s biobavlnou. Predĺžený strih. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pletená vesta

Pletená vesta s udržateľnou vlnou. Voľnejší, rovný strih. Táto vesta prispieva k dobrým životným podmienkam oviec.  Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Termokabát

Vetruvzdorný vrchný materiál. Mäkké, hrejivé vatovanie z mikroflísu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Bootcut džínsy

Džínsy bootcut s bavlnou z udržateľnej produkcie. S elastanom: dobre drží tvar a perfektne sedí. Štýl s 5 vreckami a s vreckom na mince. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria