PLANEO v novom programe rozdáva 50 eur na nákup spotrebičov. Nenechajte si ich ujsť!

Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, ktorú poznáte z reklám na PLANEO, by si za zľavu kúpila chladničku. A čo vy?

Kto by nechcel príjemných 50 eur na nákup, keď doma hapruje chladnička, štrajkuje vysávač, zišiel by sa nový notebook či mobil alebo si zariaďuje nové bývanie? PLANEO vám ich teraz dá.

Viete, koľko kariet nosíte v peňaženke alebo máte stiahnutých do mobilu a ako ktorá funguje? Niektoré sú dobré len na to, aby ste vďaka kúsku plastu dostali zľavu raz do roka na narodeniny, iné nám zas znížia cenu vybraného tovaru o pár centov a na ďalšie zbierame body tak dlho, až sa centy z nich premenia konečne na nejakú zmysluplnú zľavu pri ďalšom nákupe. A potom je tu program PLANEO+, pri ktorom nepotrebujete žiadnu kartu. K výhodným akciám a extra zľavám tak najrozšírenejšia sieť elektropredajní pridáva ďalšiu možnosť, ako nakupovať ešte lacnejšie.

Ako to funguje?

Každý deň nájdete na planeo.sk zaujímavé ponuky, akcie a zľavy na vyše 4000 druhov spotrebnej elektroniky, veľkej bielej techniky, záhradnej techniky, hračiek a domácich potrieb. Stačí byť členom programu PLANEO+a s každým nákupom ušetríte ešte viac. PLANEO+ vám ponúka:

  • Výhodnejšie PLANEO+ ceny
  • Špeciálne akcie výlučne pre členov programu PLANEO+
  • Jednoduchú reklamáciu a vrátenie tovaru

Chcem sa zaregistrovať a získať 50 eur na nákup

Experti PLANEO odporúčajú

Oslovili sme predajcov z predajní PLANEO po celom Slovensku, na čo by odporučili využiť 50-eurovú poukážku.

Eva Jacková z Bardejova vo voľnom čase rada pečie zákusky a torty. „Kvalitný kuchynský robot a ručný mixér sú pomocníci na nezaplatenie a mali by byť v každej kuchyni. Ušetria vám množstvo času pri príprave koláčov aj každodenných jedál. Kuchynské roboty Sencor majú záruku na motor až 10 rokov a navyše sú Sencor spotrebiče pekne farebne zladené.“

Eva Jacková dobre vie, koľko času ušetrí poriadny mixér.

Ja osobne by som využil zľavu na poriadny kávovar, ideálne s funkciou napeňovania mlieka a jednoduchým ovládaním. Ráno vám spraví poriadne espresso, poobede zas chutné kapučíno a deň je hneď príjemnejší,“ usmieva sa Patrik Sedlák z Košíc.

Patrikova voľba je kávovar Sencor SES9210WH.

Podľa Petry Sochorovej by bolo fajn využiť 50-eurovú zľavu na nákup spoľahlivého vysávača. „Tyčový vysávač je vynikajúci na každodenné upratovanie. Vyberte si taký, ktorý má mopovaciu funkciu a jedným ťahom máte povysávané aj poumývané podlahy. Aku vysávač 4v1 s mopom Sencor 0725BK má aj špeciálnu hubicu na zvieraciu srsť a dezinfekčné UV-C svetlo,“ opisuje kvality jedného z najpredávanejších vysávačov sympatická predajkyňa z PLANEO Levice a upozorňuje, že vysávač tiež potrebuje pravidelnú údržbu ako čistenie a výmenu filtra.

Dávid Mokrý z Prievidze z vlastnej skúsenosti odporúča pomalý hrniec. „Doma ho často využívam. Stačí doň vložiť suroviny, nastaviť program a čas a jedlo máte uvarené práve vtedy, keď vám to vyhovuje bez toho, aby ste stáli pri sporáku. Je to perfektné napríklad keď idete von a keď sa vrátite, čaká vás doma čerstvé jedlo ako od mamičky,“ nedá dopustiť na vymoženosti pomalého hrnca mladý Prievidžan, ktorý keď má čas, sám rád varí a dokonca aj pečie.

S pomalým hrncom od Sencoru SPR 7200SS môžete variť, dusiť, restovať, pripravíte jogurt a má mnoho ďalších funkcií.

Saxofonista Tomáš Eštok okrem hudby miluje aj autá a tak je jeho voľba, kde využiť 50-eurovú zľavu, jasná: „Subwoofer do auta, pri ktorom priam cítite, ako sa chveje vzduch. Alebo aspoň poriadne autorádio a keď nemáte auto, tak dobrý reprák, nech si kedykoľvek doma užijete ten pocit ako na koncerte. Snáď aj susedia budú zdieľať vaše nadšenie,“ usmieva sa hudobník, predávajúci v PLANEO Púchov.

Podľa Tomáša Eštoka patrí k poriadnemu autu aj poriadny subwoofer, napríklad takýto Sencor.

Chcem získať 50 eur na nákup na planeo.sk


Fotogaléria