Vianočný čas: Svetielka a dekorácie

Počujete zvoniť zvončeky? Tradične už teraz zvoníme na počesť príchodu vianočného obdobia. Pretože domáca vianočná pekárnička chce byť dobre vybavená, domov sviatočne vyzdobený aj osvetlený a stôl láskyplne prestretý. Ešteže už je zhromaždená prekrásna inšpirácia pre všetko okolo sviatkov – a vám už stačí si ju len vyhľadať v aktuálnej kolekcii Tchibo.

Kolekciu „Vianočný čas: Svetielka a dekorácie“ nájdete v predajniach Tchibo od 6. novembra 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 7. novembra 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 31.10.2023.  

Ozdoby na vianočný stromčekS papierom z udržateľných zdrojov. S povrázkami na zavesenie. Papier s certifikáciou FSC®. V balení 16 ks. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Sviečky na vianočný stromček s LEDZ pravého vosku. Farba svetla: teplá biela. Prevádzka na batérie s funkciou časovača. Realistický efekt mihotania plameňa. Vhodné do interiéru. Vrátane batérií. V balení 12 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.  

Svietnik

7 dlhých sviečok s pevne zabudovanými svetelnými zdrojmi – farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. Vhodný do interiéru. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Dekoračný veniec s LED

30 mikro LED – farba svetla teplá biela. S funkciou časovača. S pútkom. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Solárne vonkajšie svietidlo »Hviezda«Pevne vstavané zdroje LED – teplé biele svetlo. So senzorom stmievania. Vhodné do vonkajších priestorov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 99,95 €. Jedľová girlanda s LED

So svetelnou mikroreťazou – s teplým bielym svetlom. S funkciou časovača. Vhodná do interiéru aj exteriéru. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 62,95 €.

Nástroj na sušienky 3 v 1 Pečiatka na sušienky, valček so vzorom a vykrajovač v jednom nástroji. 2 motívy: hviezdičky a popis »With Love«. Vrátane 3 vykrajovačov, ktoré je možné vložiť do seba. Odporúčaná cena: 10,99 €.

UPEČENÉ S LÁSKOU

Linecké pečivo tu, vanilkové rožky sem: pri vianočnom pečení ide všetko pekne od ruky. Aby pečenie všetkých bavilo, spája Tchibo tradíciu s inováciou: pretože s našimi pomocníkmi na pečenie, ako je nástroj na sušienky 3 v 1, upečú všetci všetko.

Zástera

S nastaviteľným pásikom okolo krku. Šnúrka na zaväzovanie v páse. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Dekoračné peroVhodné napr. na čokoládu, cukrovú polevu, maslový krém atď. Vrátane uzáveru. Možno umývať v umývačke. Odporúčaná cena: 7,99 €. 

Trojposchodová chladiaca mriežkaMožno používať aj jednotlivo. Stohovateľná. Sklápacie nôžky s funkciou upevnenia. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.  

Valček na cesto

Kvalitné, ťažké jadro z ušľachtilej ocele pre rovnomerné rozvaľkanie. So silikónovou úpravou. Vrátane 4 odnímateľných silikónových dištančných krúžkov. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Súprava na kráľovskú glazúru

Jednoduché nanášanie glazúr z bielkov. 4 fľaštičky v 2 rôznych veľkostiach. Vrátane 3 presných nástrojov – s ihlovou špičkou, vidličkovou špičkou a silikónovým štetčekom. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Sviečka z pravého vosku s LED

Plamienok LED s efektom plápolania – farba svetlá teplá biela. S funkciou časovača. Vhodný do interiéru. Prevádzka na batérie – vrátane batérií. Odporúčaná cena: 14,99 €.

SPOĽAHLIVÉ KÚZLO VIANOC PRE VÁŠ DOMOV Sviečky a čajové sviečky Tchibo z pravého vosku s LED ponoria váš domov do slávnostného svetla. Pre krásne snívanie – úplne bez skutočného plameňa. Všetky s funkciou časovača a ak si to prajete, dokonca aj s akumulátorom. Navždy, rok čo rok.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria