Zatvorené? Nevadí! Cez planeo.sk nakúpite aj celé Vianoce

Ak vám najnovšie dianie spravilo škrt cez rozpočet, neostáva nič iné, len hľadať možnosti. A tak si namiesto behania po obchodoch pohodlne sadnite k počítaču a klikajte. Pretože planeo.sk má pre vás všetko potrebné na krásny a pokojný advent.

S adventom sa nerozlučne spája vôňa vanilkových rožtekov, medovníkov a ďalších tradičných koláčikov, ktoré na vašom stole nesmú chýbať. Než sa naň dostanú, potrebujú si určitý čas poležať. Najlepšie sa skladujú v sklenených dózach Lamart, vyrobených z odolného sklad a plastu so silikónovým tesnením. Dózy sú vhodné aj do mrazničky, mikrovlnky, umývačky a na rozdiel od svojich plastových kolegýň majú aj tú výhodu, že sa tak ľahko nestrácajú.

Dobrú službu vám pri uchovávaní jedla spraví aj vákuovačka Catler. Ušetrí vám nielen miesto, ale aj čas. Obaľte si kapra dva dni pred sviatkami, zavákuujte ho a na Štedrý deň tak získate viac času pre seba. Rovnako môžete takto odložiť aj zvyšný šalát, vysmaženú rybu, ale aj polievky či nedopité víno. Získate viac miesta v chladničke a jedlo vám vydrží oveľa dlhšie.


S vákuovačkou Catler získate viac čerstvosti pre potraviny aj času pre seba.

Máme navarené aj napečené, pustime sa do darčekov. Na planeo.sk nakúpite okrem elektroniky aj hračky od tých pre bábätká až po školákov. Teenagerom spravíte radosť trebárs „mimozemským“ mikrofónom Yenkee alebo powerbankou. S ňou už nebudete počúvať výhovorku „vybil sa mi mobil“.

Hľadáte skôr darček pre starých rodičov? Našim tipom je rýchlovarná kanvica Catler s termoskou. Vodu uchová horúcu niekoľko hodín a na dohriatie stačí potom už len minimum energie, čím kanvica šetrí vodu, energiu, peniaze aj životné prostredie. Jej steny zostávajú chladné, čo ju robí maximálne bezpečnou. A dostanete ju v niekoľkých farbách!

Čo darovať mužovi, keď sú všetky obchody zatvorené? Ani s tým sa netrápte a dajte na náš tip. Tým je vínotéka Philco a večery vo dvojici alebo s návštevou už nebudete tráviť pri prechladenom či teplom víne. Objednajte si k nej aj dopravu a ochotní a slušní kuriéri z PLANEO Elektro vám ju privezú až pod stromček. Teda, keď už bude u vás stromček stáť.

Chcete ešte viac tipov? Kliknite na planeo.sk a spravte si Vianoce už dneska!