Naskočte na trend bezstarostného grilovania

Syčiace steaky pred očami a bujará zábava za chrbtom. Nech vyznie grilovačka akokoľvek zábavne, ten kto má na starosti gril ju vníma o čosi odlišne. Nemôže ani na chvíľu zabudnúť na to, že pod poklopom grilu sa rodí nový, kulinársky zážitok. Alebo to môže byť predsa len inak?

3721001K Spirit E310 2007 Gas Grill LP Black Lifestyle

Či už grilujete večeru, kým sa hráte s deťmi alebo ste jednoducho zabraní do rozhovoru s priateľmi, už sa nebudete musieť báť o to, čo sa deje na grile. A to vďaka smart grilovaniu s Weberom.

Inteligentné grilovanie

Máte chuť na medium rare steak? S grilovacím asistentom budete krok za krokom dostávať upozornenia, akonáhle má steak ideálnu teplotu na otočenie alebo na podávanie. Nemusíte sa stresovať a pritom budete servírovať to najlepšie jedlo, aké ste kedy jedli. Ako je to možné? S inteligentnou technológiou Weber naskočíte hravo na trend bezstarostného grilovania.

Namiesto toho aby ste pozorne sledovali teplomer na veku grilu a z času na čas nahliadli na rošt, aplikácia v mobile alebo tablete dohliada na všetko. Prezradí vám správny čas na otočenie steaku, ohlási sa, keď je potrebné z grilu zložiť sekanú. Vďaka tabuľkám s hraničnými teplotami len vyberiete konkrétny druh mäsa a určíte jeho časť a veľkosť porcie. Pre začiatočníka príjemná opora na zbieranie skúseností, pre zručného grilmajstra istota, že všetko bude správne prepečené. Ani príliš málo, ani priveľa. Je pohodlnejšie sedieť pri stole a baviť sa.

So svojim smart grilom Weber ste prepojení, nech už ste kdekoľvek. Či už pripravujete prílohu vnútri v kuchyni, pozeráte zápas alebo si užívate čas s priateľmi, môžete sledovať všetko, čo váš smart gril vie – napr. čas grilovania, najpresnejšie meranie teploty grilu aj pokrmu a dokonca odpočet, kedy bude jedlo hotové – a to všetko na svojom mobile. Grilujte dokonalé steaky a skvelé jedlo pre svojich priateľov i rodinu!

Dajte si drink a relaxujte

Weber Connect Smart Grilling Hub s vynovenou mobilnou aplikáciou, ktorá sa už nespolieha iba na bluetooth spojenie, ale používa WiFi a centrálny server, môžete odísť od grilu v pohode. Je to šikovné, aj ak ste fanúšikom pomalého grilovania veľkých kúskov mäsa či domáceho údenia. Keďže ide o prípravy, ktoré žiadajú šesť, osem i desať hodín času, je fajn, ak sa nemusíte každú chvíľu vracať na terasu. Nevidíte, čo sa deje, máte však dokonalý prehľad o teplotách a čase. Ak sa čosi prihodí v priebehu noci, Connect Smart Hub vás cez mobil upozorní na to, že treba zasiahnuť. Ak ste vyrazili na výlet alebo nákupy, viete, že sa máte včas ponáhľať domov. Akoby neistota razom prestala existovať a vy si môžete pri grilovaní dať drink a konečne relaxovať.

Hľadajte X

Perfektne ugrilované jedlo nie je rarita a to vďaka novým plynovým grilom so zabudovaným systémom Weber Connect. V radoch Spirit a Genesis ich ľahko spoznáte podľa písmena X v modelovom značení. Mobilná aplikácia prešla ďalšími skvelými zmenami a stala sa vašim spoločníkom pre grilovanie. Weber Connect je inšpiráciou a súčasne aj pomocníkom, ktorý dohliada na grilovanie vo chvíli, kým sa venujete rodine, priateľom či hosťom. Je oporou bezstarostného grilovania, pri ktorom začnete budovať nový, pôžitkársky kolorit.

Najlepší priateľ multitaskera

Premeňte akýkoľvek gril na smart gril – Weber Connect Smart Grilling Hub je vašou tajnú ingredienciou na perfektne ugrilované jedlo. Je to sprievodca grilovaním krok za krokom, ktorý posiela upozornenia priamo do vášho smartfónu o všetkom, čo sa deje pod poklopom vášho grilu. Stačí sa len pozrieť do svojho telefónu a viete, že je všetko na tej správne ceste k perfektnému grilovaciemu výsledku.

Technológia smart grilovania vám ponúka:

  • Monitorovanie pokrmu v reálnom čase 
  • Upozornenie na otočenie i servírovanie
  • Odhadovaná dĺžka grilovania
  • Výber prepečenosti a upozornenie na dosiahnutie požadovanej teploty
  • Asistent grilovania krok za krokom
  • Bluetooth® a WiFi® prepojenie

Grilovanie je koníčkom, ktorý má svoje tradície a obľubu na všetkých kontinentoch. Bez ohľadu na to, či ide o pečenie placiek na horúcej platni alebo prípravu burgrov na rošte. Aj preto Weber neustále prináša nadšencom a fanúšikom grilovania ten najvyšší komfort nielen pri elektrických a plynových griloch, ale aj pri tých na uhlie.


Fotogaléria