Ste hruška, jablko alebo pravítko – aké plavky sú pre vás tie pravé?

Slniečko už ukazuje svoju silu a preto je najvyšší čas poobzerať sa po pekných plavkách. Ktoré si však zvoliť, aby zdôraznili vaše prednosti? Vyberte si plavky podľa vašej postavy:

Hruška

Ak patríte k ženám typu hruška, vaša postava by sa dala popísať nasledovne:

• úzke ramená,

• výrazné boky,

• širšie stehná.

Spoznávate sa? Potom vítajte medzi “hruškami”. Vaša postava je pre mužov veľmi atraktívna. Pôsobíte skrátka žensky! A keď svoje krivky podčiarknete ešte vhodnými plavkami, stanete sa kráľovnami všetkých pláží. Na aké plavky by ste sa mali zamerať? Nápadný vrchný diel, menej nápadný spodný. Také plavky odvedú pozornosť od silnejších stehien a podčiarknu útle ramená.

Foto: Plavková podprsenka Triola 88228 s rafinovane zdobenými ramienkami – v ponuke v množstve veľkostí. K podprsenke môžete doladiť viacero nohavičiek – vyššie nohavičky 92228, klasické nohavičky 91228 alebo bokové nohavičky s červenou šnúrkou.

Foto: Plavková podprsenka Triola 88224 je v ponuke nielen v tmavo ružovom, ale tiež modrom variante. Navyše si môžete vybrať z viacerých možností nohavičiek – plavkové nohavičky Triola 91224 alebo nohavičky Triola 92224.

Trojuholník

Ak máte širšie ramená a menšie boky, zaujmite obrátenú stratégiu. Zvoľte si plavky s odvážnym vzorom spodného dielu a menej nápadným horným dielom. Tak hravo docielite optickú súmernosť.

Foto: Plavková podprsenka Triola 88224 perfektne fixuje prsia a vyčarí zvodný dekolt. Môžete ju skombinovať s nohavičkami Triola 91224 alebo o čosi vyššími Triola 92224.

Foto: Plavková podprsenka Triola 88230 s elegantným vzorom má všetko, čo má perfektne padnúca podprsenka mať. Vhodne ju doplníte vysokými a klasickými plavkovými nohavičkami Triola 92230 rovnakého vzoru alebo čiernymi nohavičkami Triola 91230.

Jablko

Ak sa spoznáte v tomto popise, ste jasná “jabĺčkarka”:

• väčšie bruško,

• širší trup,

• nepríliš výrazný pás.

Siahnite po plavkách s vyšším pásom, chybu rozhodne neurobíte. A teraz vám prezradíme jednu skvelú správu – v aktuálnej kolekcii plaviek TRIOLA na leto 2021 máte z čoho vyberať! Spodných dielov s vysokým pásom je tam tento rok množstvo, pozrite:

Foto: Vyskúšajte vyššie plavkové nohavičky s nastaviteľnou výškou pásu – napríklad Triola 92230, elegantné pruhované Triola 92228, či letne farebné Triola 92224Triola 92229.

Pravítko

Nemusíte cvičiť od rána do večera, aby ste sa zaradila medzi ženy “pravítka”. Stačí, ak sa vaša postava vyznačuje podobnými mierami v oblasti pŕs, bokov a pásu. Aké plavky sú pre vás tie pravé? Odpoveď je jasná – bokové nohavičky a vystužený vrchný diel. Táto kombinácia vám vyčaruje sexy krivky. Vyskúšajte, uvidíte tú zmenu!

Foto: Zvoľte tvarujúcu plavkovú podprsenku Triola 85228 typu BANDEAU a dolaďte ju bokovými nohavičkami Triola 96228. Model je ideálny pre štíhle boky a menšie prsia.

Čo je pri výbere plaviek však najdôležitejšie? Aby sa vám páčili. Ak vám nejaké plavky padnú do oka, ale podľa našich rád sa na vašu postavu hneď nehodí, nevadí. Skúste ich. Keď sa v nich budete cítiť dobre, budete dobre aj vyzerať. A keď nie? Vrátite ich a vyberiete si iné. Plavky pre každú postavu hľadajte na www.triola.sk.


Fotogaléria