Hitom tohto leta bude limoncello spritz! Takto ho budete mať vždy dosť pre seba aj pre návštevy

Poblázni vás aj vaše kamarátky. Je šťavnatý, ľahučký a osviežujúci, ideálny na párty aj na babské klebetenie. Limoncello spritz je proste MUST HAVE všetkých dámskych jázd!

Prichádza leto a s ním slnečné dni, dobrodružstvá a osviežujúce nápoje. Je to čas, kedy vyťahujeme svoje najfarebnejšie šaty, najširšie úsmevy a najlepšiu náladu. K tomu patria kamarátky a terasy, záhrady a bazény. A ako lepšie si vychutnať tento čas, než s osviežujúcim nápojom v ruke?

Limoncello spritz je ideálnym letným nápojom pre každú príležitosť. Jeho citrusové tóny a tancujúce bublinky vytvárajú harmonickú chuťovú explóziu, ako stvorenú na príjemné teplé večery. S pomocou SodaStreamu si spravíte akýkoľvek bublinkový osviežujúci nápoj, kedykoľvek naň dostanete chuť a čo je najlepšie – nemusíte sa vláčiť s jednorazovými PET fľašami z obchodu a späť.

Osvieženie za pár sekúnd. Stačí pár kúskov ovocia, bylinky a čerstvá perlivá voda, o ktorú sa vám 24 hodín postará SodaStream. Foto: SodaStream

Keďže SodaStream má aj množstvo zaujímavých originálnych príchutí, ľahko si s ním namiešate aj ďalšie koktaily. Napríklad Mojito je ideálne pre nealko verziu, Tonik sa zíde do viacerých drinkov a o Pepsi, Mirinde a 7UP a ich „zero“ verziách ani nehovoriac.

Ktorú príchuť SodaStream ochutnáte ako prvú?

Príchuť SodaStream Mojito využijete do nealko aj do alko koktailov. Foto: SodaStream

Pripraviť si limoncello spritz s pomocou SodaStreamu je jednoduché. Budete potrebovať:

  • 60 ml Limoncello (citrónový likér)
  • 90 ml Prosecco
  • 30 ml čerstvej studenej perlivej vody
  • Ľad
  • Citrón na ozdobu

Postup je jednoduchý: Do pohára na víno dajte ľad, pridajte limoncello, prosecco a zalejte perlivou vodou. Ozdobte citrónom a do pohárov pre dámy pridajte pár lístkov mäty, pre pánov vetvičku tymiánu.


Fotogaléria