Tropický sen: Letná denná a nočná bielizeň

Táto kolekcia bielizne Tchibo premení vaše leto na raj. Mäkko splývavé látky a jasná biela vyžarujú ľahkosť. Intenzívne farby, zvodná čipka a hravé vzory dodávajú veľa pozitívnej energie. Dobite sa, prosím!

Kolekciu „Tropický sen: Letná denná a nočná bielizeň“ nájdete v predajniach Tchibo od 10. júna 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 11. júna 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 4.6.2024.

Nočná košeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S výstrihom do V a bočnými rázporkami. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pánske tričká s okrúhlym výstrihom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Rovný strih. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Pohodlné pánske šortky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás so šnúrkami na zaväzovanie a 2 priehmatové vrecká. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Obliečky renforcé           

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Obzvlášť mäkké, ľahké a hladké. Rýchle povliekanie vďaka zipsu. Rôzne farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.  

Džersejové napínacie prestieradlo

S biobavlnou. Jednoduché povliekanie vďaka sťahovacej gume po celom obvode. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Župan

S prírodným vláknom. Mäkko splývavá viskóza. S opaskom na zaväzovanie. S dodatočnou šnúrkou na zaväzovanie na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Čipková podprsenka

S vyberateľnými vypchávkami. Bez kostíc. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Galónová čipka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Nohavičky so stredne vysokým pásom

So zvýšeným pásom a čipkovou vsadkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Krátke panské pyžamo s tkanými nohavicami

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nohavice s bočnými vreckami, elastickým pásom a šnúrkami na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Pánske boxerky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Elastický pás. V balení 4 ks. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Košieľka z modalovej zmesi

S prírodným vláknom. Mäkká zmes modalu a elastanu. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Bokové nohavičky

Z mäkkého materiálu microtouch. S jemnou čipkou. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 12,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria