Nechajte si priviezť bombičku a sirupy SodaStream až domov!

Do potravín síce chodiť môžeme, ale načo sa zbytočne vystavovať riziku, keď nám ich privezú domov a ak treba, tak aj s bombičkou a chutnými príchuťami na ďalšie litre perlivej vody?

Najpohodlnejšie nakupovanie cez internet sa dnes ukazuje aj ako najbezpečnejšie. Stačí pár kliknutí a všetko potrebné vám privezú domov. Dokonca aj keď sa minie bombička SodaStream. „V spolupráci so spoločnosťou Lunys umožňujeme majiteľom prístrojov SodaStream pri nákupe potravín či drogérie aj výmenu originálnej bombičky a príchutí pre perlivú vodu v rámci celého Slovenska,“ hovorí produktový manažér SodaStream Attila Forgon. Lunys už 25 rokov distribuuje potraviny, drogériu aj chovateľské potreby od viac než 500 osvedčených dodávateľov. Najväčší dôraz kladie na kvalitu sortimentu a pri potravinách obzvlášť pozorne sleduje ich čerstvosť. K novej bombičke, bombičke na výmenu či sirupu sa dopracujete ľahko cez lunys.sk. Mimochodom, takýmto spôsobom môžete bezpečne z domu nakúpiť aj vašim rodičom a oni si len prevezmú zásielku od kuriéra.

Extra tip: Šťavnato malinová limitovaná edícia 

Na milovníkov bublinkovej vody čaká v  e-shopoch autorizovaných predajcov limitovaná edícia rodinného balenia so sviežim malinovým motívom. V megapacku je za veľmi výhodnú cenu štandardného balenia najpredávanejší prístroj JET + fľaša + bombička, dve veľké fľaše s výrazným červeným dnom a vrchnákmi a sirup s príchuťou Malina. Viac na  www.sodastream.sk a oplatí sa sledovať aj FB SodaStream Slovakia