SodaStream predstavuje nové krásky: Sú farebné, ekologické a pripravené na umývačku riadov

Nové fľaše SodaStream sú aj v nadčasovej metalickej verzii. Foto: SodaStream

Pozrite si nové fľaše z dielne SodaStream, v ktorých vám bublinky vydržia čerstvé dlhé hodiny! Sú ekologickejšou alternatívou k jednorazový PET-kám a ideálnym spôsobom, ako si vychutnať osviežujúce nápoje kdekoľvek a kedykoľvek a bez otravného umývania fliaš.

Tiež milujete ten pocit, keď si vysmädnutí dáte prvý dúšok osviežujúcej perlivej vody a cítite, ako vám bublinky tancujú na jazyku? Keď vás o chvíľu zaplaví vlna energie, ktorú nám dokáže dať len čistá voda? Nemusíte kvôli tomu behať do obchodu a potom sa obťažovať s prázdnou fľaškou, ktorú keď zahodíte, prakticky prídete o svoje peniaze. Svoj osviežujúci nápoj si teraz môžete nosiť so sebou v nových fľašiach SodaStream, zhotovených tak, aby v nich bublinky vydržali dlhé hodiny také čerstvé, ako keby ste si svoju perlivú vodu práve prichystali. Sú ideálnym spôsobom, ako si vychutnať osviežujúce nápoje kdekoľvek a kedykoľvek. S ich farebnými variantami, ekologickými vlastnosťami a možnosťou umývania v umývačke na riad sú praktickým a environmentálne priaznivým doplnkom pre váš každodenný život. V najbližšej dobe sa tieto novinky dostanú postupne do obchodov, no na e-shope sodastream.sk si ich môžete objednať už teraz.

Nemusíte čakať, kým prídu do obchodov! Nové fľaše SodaStream dostanete už teraz na sodastream.sk

SodaStream fľaše nie sú určené len pre domáce použitie. S ich univerzálnym dizajnom a praktickými vlastnosťami sú ideálnym spoločníkom na cesty, do práce, na výlety alebo na športové aktivity. Ich 1-litrový objem a odolnosť ich robia vhodnými pre akékoľvek potreby, ktoré máte. Nové fľaše SodaStream sú k dispozícii v dvoch verziách: JET (bacuľaté) a FUSE (podlhovasté), a vo viacerých farebných variantoch, ako aj v metalickej verzii. Tieto farebné varianty dodajú vašim nápojom štýlový vzhľad, vhodný do každého prostredia. Okrem toho sú tieto fľaše vyrobené z materiálu TRITAN, čo znamená, že sú odolné, pružné a odolávajú teplotám až do 70°C.

Farby, evokujúce leto. Toto je len malá ochutnávka toho, čo pre vás SodaStream pripravil! Foto: SodaStream

Ekologicky udržateľné

TRITAN, z ktorého sú vyrobené všetky fľaše SodaStream, je nielen odolný a bezpečný, ale aj ekologicky udržateľný. Tento plastový materiál, ktorý kombinuje výhody skla s flexibilitou plastu, je odolný voči pachu, nezafarbí sa, je UV rezistentný a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako BPA. Na rozdiel od jednorazových PET fliaš, ktoré sa použijú raz a potom sa musia zlikvidovať, tritanové fľaše sú určené na mnohonásobné použitie a sýtenie až počas 3 rokov. Potom ich samozrejme stále môžete používať na pitie, alebo im nájsť iné využitie. Tým sa znižuje množstvo odpadu a tiež potreba prepravy fliaš z obchodu a potom späť na recykláciu. Svojou dlhotrvajúcou životnosťou a možnosťou opakovaného použitia tak ich používaním aj vy prispievate k ochrane životného prostredia.


Fotogaléria