Hurá k moru: Ležérne outfity a plavky

Dovolenka začína v šatníku. S touto kolekciou z Tchibo sa jednoducho každý deň cítite ako pri mori – a to aj vo všedné dni. Vďaka jej námorníckym vzorom, sviežim farbám a ľahkým látkam. Stačí do nej vkĺznuť a hneď vás naladí na dovolenku.

Kolekciu „Hurá k moru: Ležérne outfity a plavky“ nájdete v predajniach Tchibo od 3. júna 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 4. júna 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 28.5.2024.

Udržateľný top

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Okrúhly výstrih s nariasením. Mierne rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Široké nohavice s potlačou

S prírodným vláknom. Elastický pás. Široké rovné nohavice. Bočné priehmatové vrecká. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.  

Tvarujúce plavky

Silná sieťovina na prednom diele tvaruje postavu. S integrovanými mäkkými košíčkami. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Tepláková sukňa            

S biobavlnou. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. Bočné priehmatové vrecká. Zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 17,99 €.  

Froté polokošeľa

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Rovný strih s bočnými rázporkami. Golier s rozhalenkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Džersejové šaty s volánom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z efektnej štruktúrovanej priadze. Výstrih na chrbte so šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Prúžkovaný sveter s jemného úpletu

S prírodným vláknom. Polodlhé rukávy. Elastické rebrované náplety pri krku, na koncoch rukávov a na spodnom leme. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Džínsové bermudy colored – Fit »Lea«

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Strih regular fit. Stredne vysoký pás. Bermudová dĺžka. Ohrnuté lemy nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Uterákové pončo 2 v 1

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S výstrihom a gombíkmi po stranách. Možno použiť aj ako ochranu pred vetrom alebo na prezliekanie. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Šľapky

Remienky v pletenom lykovom vzhľade. Polstrovaná stielka. Podrážka s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Plážové froté šaty

S bavlnou z udržateľnej produkcie. S kapucňou a sťahovacou šnúrkou. Bočné rázporky a priehmatové vrecká. 3 farby. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Extra veľká osuška

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Obzvlášť hebká a savá. S pútkom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria