Dámska móda: Leto v pestrých farbách

Milujete leto rovnako ako my? S touto kolekciou Tchibo ľahkého a vzdušného dámskeho oblečenia a letných dekorácií si ho môžete užiť naplno. Svieže potlače vám zaručene vnesú slnko do života!

Kolekciu „Dámska móda: Leto v pestrých farbách„ nájdete v predajniach Tchibo od 8. júla 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. júla 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.7.2024.

Top s gombíkovou légou

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z efektnej štruktúrovanej priadze. Mierne rozšírený strih do A. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Široké nohavice

S prírodným vláknom. Elastický pás. Široké rovné nohavice. Bočné priehmatové vrecká. 2  farby. Odporúčaná cena: 19,99 €.  

Prútená taška

Krátke ušká na prenášanie s uzlovým detailom. Dodatočne vyberateľné vrecko na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Tričko s háčkovaným lemom

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Spodný lem s bočnými rázporkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.  

Džínsové bermudy – Fit »Lea«

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Strih regular fit. Stredne vysoký pás. Bermudová dĺžka. Ohrnuté lemy nohavíc. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Tričko

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Okrúhly výstrih. 2  farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Šortky z ľanovej zmesi

S prírodným vláknom. Vysoký pás. Zapínanie na zips, háčik a skrytý gombík. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Šľapky

Polstrovaná stielka. Podrážka s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Džersejová sukňa s potlačou

S prírodným vláknom. Elastický pás. Mierne rozšírený strih do A. Mierne zaoblený spodný lem. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Džersejové šaty

S recyklovaným materiálom. Krátky rukáv, spadnuté ramená. Deliaci šev s nariasením pod prsami. 2 farby. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Taniere na predjedlo

Z melamínu odolného proti prasknutiu. S lesklým vzhľadom. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Misa

Z kvalitnej kameniny v tvare citróna. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria