Športová kolekcia: Vybavenie na letný tréning

Len relaxovať na opaľovacom ležadle počas dovolenky pre vás neprichádza do úvahy? Tak si so sebou vezmite aj svoje športové ambície. K nim sa hodia: svieže farby, funkčné strihy a materiály, ktoré vašej motivácii dodajú módny akcent. Vďaka nim sa aj pri vysokých teplotách zapotíte len natoľko, nakoľko chcete.

Kolekciu „Športová kolekcia: Vybavenie na letný tréning“ nájdete v predajniach Tchibo od 24. júna 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 25. júna 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 18.6.2024.

Športové tričko

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. So zaobleným predĺženým spodným lemom. 3 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Športové cyklistické šortky

S úpravou DryActive Plus. Vysoký pás s vnútorným vreckom. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Podložka na jogu a fitnes

Protišmyková vrchná a spodná strana. Vrátane popruhu na prenášanie so suchým zipsom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Funkčná bunda

S úpravou DryActive Plus. Predný zips s ochranou brady. 2 priehmatové vrecká. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.  

Športová taška

S malým vnútorným vreckom na zips, vrátane karabínky na kľúče. Objem cca 15 litrov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Športová šiltovka  

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. S froté opaskom na vnútornej strane. Nastaviteľná šírka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Športové šaty s cyklistickými nohavicami

Možno nosiť v kombinácii alebo samostatne. Šaty s integrovanou podprsenkou a vyberateľnými košíčkami. Rozšírený strih do A. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Fľaša na pitie

Vyberateľná chladiaca vložka. So zaklapovacím viečkom. Bez BPA. Objem cca 500 ml. Odporúčaná cena: 10,99 €.

¾ športové nohavice

S biobavlnou. Elastický pás so šnúrkami na zaväzovanie. Širšie nohavice s elastickým zakončením. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Športová podprsenka   

Guma pod prsiami a široké ramienka. S vykrojeným chrbtom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

¾ športové legíny

S úpravou DryActive Plus. Pás s vnútorným vreckom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Profesionálne bežecké ponožky

Obzvlášť mäkké polstrovanie v typických zónach záťaže a tlaku. Úpletové vsadky v oblasti priehlavku. 3 páry. 3 farby alebo 3 bielej farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.


Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria