Držte sa týchto jednoduchých zásad a sexi dekolt budete mať aj bez plastiky

Pre krásny dekolt siahnite radšej po kvalitnej podprsenke, než po silikóne. Foto: Triola

Každá žena túži po krásnom a príťažlivom dekolte, ktorý dodáva sebavedomie a šarm. Dokonalý vzhľad dosiahnete aj bez plastického chirurga.  Tu je niekoľko osvedčených tipov a trikov, ako sa starať o váš dekolt a udržať ho v špičkovej kondícii.

Na sexi dekolt nemusíte mať výstrih po pupok a prsia od plastického chirurga. Pekný výstrih, podčiarkujúci vašu ženskosť, dosiahnete celkom jednoducho: kombináciou starostlivosti o seba a skutočne dobre sediacej podprsenky.

Zaraďte dekolt do vášho beauty rituálu

Prvým krokom k dokonalému dekoltu je starostlivosť o pokožku v tejto časti tela. Nestačí krémovanie po sprchovaní, zaraďte dekolt do svojho ranného a večerného beauty rituálu. Pravidelné používanie krémov a olejov pomáha udržať pokožku hydratovanú a elastickú. Jemný peeling raz do týždňa odstráni odumreté bunky a hydratačné masky dodajú pokožke potrebnú vlhkosť. Výsledkom je žiarivá a pružná pleť v dekolte. Svojmu dekoltu doprajte aj masáže a snáď netreba pripomínať, že akonáhle je vystavený slnečným lúčom, chráňte jeho citlivú pokožku ochranným faktorom.

Zvodne a pritom decentne pôsobí čipka v dekolte. V podprsenke Faela z Trioly budete rafinovane sexi. Foto: Triola

Trocha cvičenia padne vhod

Z cvičenia vám síce prsia nenarastú, zato posilňovanie svalov v oblasti hrudníka a ramien ich môže zvýrazniť. Plávajte, cvičte jogu, posilňujte s vlastnou váhou a medzitým dbajte na správne držanie tela. Pri vystretom chrbte nepriamo posilňujeme aj brušné a hrudné svaly. 

Vyzdvihnite svoje prednosti

Základom krásneho dekoltu je správna podprsenka. Taká, ktorá dobre sadne, prsia pozdvihne, udrží ich a vytvaruje tak zvodné krivky. Ak máte menšie prsia, môžete sa spoľahnúť na klasické push-upky alebo na špeciálny strih Sexi-Fit podprseniek Triola. Táto odborníčka na spodnú bielizeň dokáže divy aj so skutočne veľkými a asymetrickými prsiami. Podprsenky strihu Perfect-Fit sú totiž vyvinuté presne pre túto kategóriu žien. Prsia zdvihnú do ideálnej výšky a zafixujú ich na strede. Široký pevný obvod drží váhu pŕs, čím odľahčuje vašu chrbticu a rozšírené ramienka udržia prsia na správnom mieste.

Hladké košíčky podprsenky Lescaut strihu Perfect-Fit a k nim pasujúce nohavičky sú zdobené luxusnou čipkou. Ideálna kombinácia pre dámy milujúce eleganciu a komfort. Foto: Triola

Spanie na chrbte dekoltu prospieva

Pri spaní na boku sa pokožka dekoltu namáha. Dôkazom toho býva kolmá vráska smerujúca od krku až do žliabku medzi prsiami, ktorá sa začína ukazovať už po tridsiatke – a čím sme staršie, tým viac sa prehlbuje a nemizne. Tvorbe vrások v dekolte teda pomáha predchádzať aj spanie na chrbte.

Lakmé strihu Comfy-Fit je perfektne uspôsobená pre väčšie a ťažšie poprsie. Jej krásny materiál je pastvou pre oči a dokonalý strih zaručuje pohodlné nosenie po celý deň. Foto: Triola

Zdravá životospráva je základ pre krásu zvnútra

Napokon nezabudnite na zdravú životosprávu. Spánok ideálnych 7 – 8 hodín, vyvážená strava a dostatok vody sú základom pre zdravú pokožku tváre aj celého tela, vrátane dekoltu. Pokožka vám neodpustí ani fajčenie, alkohol, častý fastfood a čokoládové tyčinky namiesto ovocia a zeleniny. Ale veď to už všetky veľmi dobre vieme, však?

Podprsenky s košíčkami od B až po M a k nim ladiace nohavičky nájdete na Triola.sk


Fotogaléria