Dámska spodná a nočná bielizeň: V jarných tónoch

Nová kolekcia bielizne od Tchibo vnesie do vašich šatníkov nádherný komfort. Či už to bude domáca súprava na každý deň, hebké pyžamo alebo bezšvová či čipková spodná bielizeň, istotne sa zaradí medzi obľúbené kúsky vo vašom šatníku.

Kolekciu „Dámska spodná a nočná bielizeň: V jarných tónoch“ nájdete v predajniach Tchibo od 12. februára 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 13. februára 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 6.2.2024.  

Domáca súprava z pleteniny

S prírodným vláknom. Ležérny, pohodlný strih. Široké nohavice s elastickým pásom a vreckami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 49,99 €.

Bezšvová podprsenka

Bezšvové spracovanie – podprsenka je príjemná na telo. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Bezšvové nohavičky

Bez bočných švov. V balení 2 ks, 1 s jemnou čipkou na nohavičkách. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Radšej bez švov

Niektorým outfitom pristane, keď pod nimi nie je nič vidieť. Ešteže existujú takmer čarovné bezšvové materiály. Tie od Tchibo sú pri nosení veľmi príjemné na telo a zvonku zostávajú takmer neviditeľné.

Udržateľné pyžamo

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Nohavice s elastickým pásom a rovnými nohavicami.  Odporúčaná cena: 22,99 €.  

 Mäkkučké nohavičky

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. V balení 5 ks. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Košieľka s čipkou

S prírodným vláknom. S jemnou, mäkkou čipkou na prsiach. Dĺžkovo nastaviteľné ramienka. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Nočná košeľa

S prírodným vláknom. Výstrih do V a rukávy s jemnou čipkou. Odporúčaná cena: 17,99 €.  

Podprsenka s mäkkými košíčkami          

Jemne tvaruje, bez kostíc. Ľahko vatované košíčky. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Nohavičky „ Magic Cut“

Ultraploché zakončenie nohavičiek – nerysujú sa pod oblečením. V balení 2 ks – 1x s jemnou čipkou v páse, 1x bez čipky. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pohodlné pyžamko

S prírodným vláknom. Vršok s gombíkovou légou po celej dĺžke a s dlhými rukávmi. Rovné nohavice. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.        

Domáca súprava

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkko zdrsnená vnútorná strana. Vršok s raglánovými rukávmi. Nohavice s elastickým pásom a šnúrkou na zaväzovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria