Dobrodružná dovolenka: Funkčné oblečenie a vybavenie na kemping

Dnes tu a zajtra inde: cestovanie s karavanom je rýdza sloboda. Aby ste sa pri svojich dobrodružstvách pri kempovaní mohli plne sústrediť na krásne veci, Tchibo pre vás má  praktické pomôcky a príslušenstvo na cestu, na zábavu na pláži a na vlastné stravovanie v kempe.

Kolekciu „Dobrodružná dovolenka: Funkčné oblečenie a vybavenie na kemping“ nájdete v predajniach Tchibo od 22. mája 2023 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 23. mája 2023. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 16.5.2023.

Mikina s kapucňou

S úpravou DryActive Plus. Ľahko spadnuté ramená. Nastaviteľný spodný lem. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Cyklistické nohavice

S úpravou DryActive Plus. S bočnými vreckami – dodatočné vrecko zo sieťoviny na pravej strane. Ideálne aj na trekking. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Pánske tričko

S recyklovaným materiálom a úpravou DryActive Plus. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pánske kúpacie šortky

S recyklovaným materiálom. Vrecko na suchý zips na vnútornej strane pása. 2 bočné šikmé vrecká, 1 zadné vrecko na suchý zips. 2 farby. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Pohodlné skladacie kreslo

Z dreva zo zodpovedného lesného hospodárstva. Jednoduché prenášanie pomocou popruhu. Vrátane bočného vrecka s 3 priehradkami. Konštrukcia: agátové drevo s certifikáciou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Skladací kanister na vodu

Ľahko prenosný a skladný. S uchom na prenášanie a kohútikom. Vhodný na pitnú vodu. Objem max. 10 l. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Pončo na prezliekanie

S bočnými rázporkami pre pohodlné prezliekanie. Možno zložiť do malých rozmerov – s elastickým pútkom na zabezpečenie a zavesenie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Funkčné tričko

S úpravou DryActive Plus. Ležérny strih. Raglánové rukávy s odklopenými koncami. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Športové nohavice

S prírodným vláknom a elastickým pásom so sťahovacou šnúrkou. 2 bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 19,99 €.

DRYACTIVE PLUS

Takmer všetky výrobky Tchibo sú s úpravou DryActive Plus. To znamená, že sú mimoriadne priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú.

Magnetické háčiky

Nosnosť každého háčika až 2 kg. Vhodné aj na pripevnenie do obytného prívesu. V balení 3 ks. Odporúčaná cena od: 9,99 €.

Toaletná taštička so zrkadlom

Vybavená karabínou, je možné ju zavesiť a uzavrieť. Odnímateľné zrkadlo. S ekologicky šetrnou impregnáciou ecorepel® . Odporúčaná cena: 14,99 €.

Funkčná pánska bunda

S vlnou z udržateľnej produkcie. 2 bočné vrecká. S vlnou s certifikáciou RWS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Dámska bunda s kapucňou

S úpravou DryActive Plus. Štruktúrovaný materiál. 2 bočné šikmé vrecká. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Softshellové funkčné dámske šortky

S úpravou DryActive Plus. 2 bočné šikmé vrecká. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Skladacia solárna nabíjačka

S 2 USB prípojkami. Solárny modul odolný voči poveternostným vplyvom. Vrátane karabínky na pripevnenie na batoh. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Spací vak pre dve osoby

S možnosťou odopínania na zips Je možné rozdeliť na 2 jednotlivé spacie vaky s rôznou veľkosťou. S prečnievajúcou časťou pre hlavu. Vrátane vaku. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 69,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria