Domáca pohoda: Denná a nočná bielizeň pre celú rodinu

Pohodlné domáce oblečenie, ležérne pyžamá a komfortné spodná bielizeň – udržateľná denná a nočná bielizeň Tchibo sa postará o skvelý pocit počas slnečných dní strávených v spoločnosti vašich najbližších. Všetko, čo teraz potrebujete, sú lahodné raňajky. A môžete sa tešiť na ďalší víkend!

Kolekciu „Domáca pohoda: Denná a nočná bielizeň pre    celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 19. septembra  2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 20. septembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 13.9.2022.

Pyžamo pre mamu

Pyžamo s biobavlnou má 7/8 nohavice s elastickým pásom a šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Pyžamo pre dcéru

Nočná košeľa s legínami s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Nočná košeľa v štýle oversized. Mäkký, poddajný materiál single jersey. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pyžamo pre syna

Krátke pyžamo s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Nohavice so sťahovaním na gumu a šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Pyžamo pre otca

Pyžamo s udržateľnou bavlnou z materiálu single jersey. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

POHODLNÉ OBLEČENIE NA CELÝ DEŇ

S pánskym pyžamom Tchibo sa môžete v posteli otáčať z boka na bok podľa ľubovôle. Flatlockové švy sú totiž obzvlášť ploché a nie je ich prakticky vôbec cítiť. A keď vstanete z postele, budete navyše aj skvele vyzerať.

Na každý deň pre chlapca

Chlapčenské boxerky, 7 ks, s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Bez nepríjemných bočných švov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Na každý deň pre dievča

Dievčenské nohavičky, 7 ks, s biobavlnou s certifikáciou GOTS. S bavlneným klinom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Pre slečny

Dievčenské podprsenky, 3 ks, s biobavlnou s certifikáciou GOTS. S vykrojeným chrbtom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Tunelové sťahovanie

Župan z udržateľnej bavlny. S kapucňou. Tunelové sťahovanie so šnúrkou na zaväzovanie. Odporúčaná cena od: 44,99 €.

Pre mamu aj pre dcéru

Krátke ponožky, 3 páry, s biobavlnou s certifikáciou GOTS. 1x tmavomodré, 1x biele, 1x svetlomodré alebo 2 x biele, 1x šedé s melírom. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Tričká pre neho

Tričká, 2 ks, s udržateľnou bavlnou a s okrúhlym výstrihom. Rovný strih. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

Tkané boxerky

Tkané boxerky, 2 ks. S udržateľnou bavlnou. Elastický pohodlný pás. Rozparok so zapínaním na gombíky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

S kosticami

Podprsenka s kosticami, s biobavlnou. Vytvaruje prirodzený dekolt bez vystuženia košíčkov. Dvojvrstvové, nepriehľadné košíčky. Odporúčaná cena: 17,99 €.

DOKONALÉ POHODLIE

Dámska spodná bielizeň Tchibo nielenže vyzerá nádherne, no je aj príjemne mäkká. Nohavičky a podprsenka s kosticami sú vo veľkostiach S – XXL, resp. 75A – 95E.

Pohodlne mäkké

Nohavičky, 2 ks, s biobavlnou. Z príjemne mäkkej zmesi bavlny a elastanu. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Rýchlo sa prezliecť

Pohodlné nohavice, s biobavlnou. Elastický pás so šnúrkou na zaväzovanie. S bočnými vreckami. Odporúčaná cena: 17,99 €.

PRE PRÍJEMNÝ POCIT

Bavlna a modal sú príjemné na telo, priedušné a dlho vydržia. Povedzte sami: mohli by ste si priať lepšie materiály pre svoju dennú a nočnú bielizeň? My tiež nie!

Konečne oddych!

Džersejové obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria