Hor sa do zelene: Všetko pre jarnú záhradku

Máte balkón, terasu či záhradu, kde pestujete ovocie či zeleninu, máte nasiate bylinky alebo zasadené kvety? Určite vás to pomaly ťahá začať s jarnou „údržbou“. A máte pravdu – už je čas! Táto kolekcia Tchibo vám prináša všetko, čo budete určite potrebovať.

Kolekciu „Hor sa do zelene: Všetko pre jarnú záhradku“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. marca 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. marca 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 12.3.2024.

 Záhradnícke rukavice

Dlaň s protišmykovými nopkami. Svetlo zelená/olivová zelená. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Opasok na záhradné náradie

Nastaviteľný popruh okolo pása. Viac úložných priehradiek. Olivová zelená. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Malé záhradné nožnice

Malé dvojčepeľové nožnice na presné strihanie. Malé zastrihávacie nožnice. S protišmykovou úpravou. Farba rukovätí: čierna s oranžovými akcentmi. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.  

Svorky na rastliny

S recyklovaným materiálom. Podporujú priamy rast a poskytujú oporu. Olivová zelená. V balení 20 ks. Odporúčaná cena: 4,99 €.  

Záhradný postrekovač

Ideálny na zavlažovanie sadeníc a malých rastlín. Terakotová farba. Odporúčaná cena: 9,99 €.   

Fleecová bunda     

Extra dlhé raglánové rukávy. Priliehavý strih. Protižmolková úprava. Terakotová farba. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Nohavice joggpant s cargo vreckami

Z udržateľnej bavlny. Elastický pás. Bočné priehmatové vrecká. Dĺžka po členky. Antracitová farba. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Zavlažovacie hroty

Automatické a nepretržité zásobovanie rastlín vodou pomocou bežných fliaš na vodu. Nastaviteľná rýchlosť zavlažovania. V balení 3 ks. 1× svetlo zelená, 1× terakotová, 1× olivová zelená. Odporúčaná cena: 7,99 €.

ZOZNÁMTE SA: VÁŠ ZÁSTUPCA V DOBE DOVOLENKOVEJ

Aj ten najzapálenejší hobby záhradkár potrebuje voľno. Tak si ho doprajte! A zatiaľ čo budete preč, postarajú sa títo pomocníci na zavlažovanie o vaše rastliny – v kombinácii s bežnou fľašou na vodu ako kolík v kvetináči alebo ako hlinený hrot v záhone.

Vertikálny záhon »Tinus« s flexibilne zavesiteľnými kvetináčmi  

S drevom z udržateľných zdrojov. S 5 kvetináčmi. Mierny spád a otvor na odtok vody bráni hromadeniu vody. Vrátane materiálu na pripevnenie na stenu. Prírodná farba dreva. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 169 €. 

Lízacia podložka

Pre pomalé kŕmenie a dlhú zábavu. Protišmyková. Zvýšený okraj zachytáva tekutiny. Olivová zelená farba. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €. 

Hračka pre psov »Mrkva«

S recyklovaným materiálom. Na aportovanie a žuvanie. Pomáha pri starostlivosti o zuby. Bez malých častí, ktoré by sa mohli uvoľniť. Oranžová/olivová zelená farba. Odporúčaná cena: 6,99 €. 

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria