Lahodná chuť Vianoc: Všetko pre varenie a stolovanie

Či už sú to praktické pomôcky do kuchyne, rustikálne alebo moderné potreby na stolovanie alebo dekoratívne bytové textílie – táto kolekcia Tchibo vnesie alpskú atmosféru do každej domácnosti. Tú skutočnú vianočnú pohodu potom dotvoria vaši najbližší – pretože sviatky sú predovšetkým o ľuďoch a zdieľaní spoločných chvíľ. Vianoce – čas, kedy sme si bližšie.

Kolekciu „Lahodná chuť Vianoc: Všetko pre varenie a stolovanie“ nájdete v predajniach Tchibo od 12. decembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 13. decembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 6.12.2022.

Aj do rúry, aj na sporák

Liatinový pekáč. Vhodný do rúry a na všetky druhy sporákov – vrátane indukčných. Rovnomerná distribúcia tepla až po okraj. Farba: tmavo-zelená a krémová. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 79,95 €.

SÚ KRÁSNE A DOBRE UDRŽUJÚ TEPLO

Pekáče z Tchibo majú vďaka vysoko kvalitnému materiálu zo smaltovanej liatiny naozaj dlhú životnosť a navyše pri servírovaní pokrmov udržujú teplo po dlhšiu dobu.

Nebíčko v „papuľke“

Nádoba na zapekanie syra. Veko zaisťuje optimálnu teplotu, vlhkosť a arómu. Ľahko sa čistí. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Švajčiarske raclette

Gril Trebs Raclette „15100“ s odsávačom pár a kamennou doskou. Dvojdielna grilovacia doska: grilovací kameň a teppanyaki s dvojvrstvovým nepriľnavým povrchom. Vrátane 8 panvičiek s dvojvrstvovým nepriľnavým povrchom a 8 plastovými škrabkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 99,95 €.

UNIVERZÁLNY POMOCNÍK

Gril Trebs Raclette „15100“ s odsávačom pár ponúka vďaka dvom rôznym grilovacím doskám a ôsmim panvičkám veľa miesta na lahodné mäso, zeleninu alebo syr. Okrem toho vďaka odsávaču pár zabraňuje zápachu vo vašom byte.

Elegantné prestieranie    

Obrúsky s výšivkou, 4 ks s biobavlnou. Mäkká zmes bavlny a ľanu. Opakovane použiteľné. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Všetky ako jedna

Forma na perfektné a rovnomerné knedle a mäsové guličky. Odporúčaná cena: 14,99 €.

PLNENÉ ZEMIAKOVÉ KNEDLÍKY (cca 4 porcie)

Na cesto: 1 kg zemiakov (múčnych) · 1 vajce (veľkosť M) · 180 g zemiakového škrobu · 1 kávová lyžička soli · 1 štipka mletého muškátového oriešku

Na náplň:  ½ žemle z predchádzajúceho dňa · 1 polievková lyžica masla

Uvarte zemiaky a následne ich zmiešajte s vajcom, zemiakovým škrobom, soľou a muškátovým orieškom. Na náplň rozkrájajte polovicu žemle na kocky a opražte na masle. Potom dajte zmes do formy na knedle Tchibo a pomocou praktickej dierovacej pomôcky urobte do knedlí jamku na náplň. Do jamky dajte náplň, knedle opäť uzavrite cestom a potom ich vložte do vriacej vody. Akonáhle knedle plávajú na hladine, znamená to, že sú hotové. Dobrú chuť!

Zimná atmosféra

Prémiové bavlnené obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Perkálový materiál. Rýchlo sa navliekajú vďaka zipsu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 29,99 €.

Ako pravá ovčia

Dekoračná umelá kožušina s recyklovaným materiálom. Hebká, mäkká imitácia kožušiny vo vzhľade pravej ovčej kožušiny. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Zlaté a praktické

Stojančeky na sviečky, 2 ks. Na valcové sviečky. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Dokonalá dekorácia

Obliečka na dekoračný vankúšik s biobavlnou s certifikáciou GOTS. So zipsom. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Romantická atmosféra

Sviečky z pravého vosku s LED, 2 ks. Funkcia časovača: automatické vypínanie po cca 6 hodinách, opätovné automatické zapínanie po cca 18 hodinách. Farba svetla teplá biela. Vrátane batérií. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Teplo domova

Mäkučká deka. Predná strana z umelej kožušiny sherpa, zadná strana z plyšu s krátkym vlasom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.

Alpská zimná atmosféra

S bytovými textíliami a doplnkami z Tchibo vnesiete do svojej domácnosti útulnú alpskú atmosféru. A počas chladných dní sa vám ani nebude chcieť ísť von.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria