Vo vianočnom štýle: Móda pre celú rodinu

Či už hebký úplet, módne zimné vzory alebo pohodlné strihy – Tchibo má pre vás dokonalú kombináciu sviatočného a ležérneho oblečenia pre celú rodinu, v ktorom sa budú všetci spoločne cítiť dobre. Vianoce – čas, kedy sme si bližšie.

Kolekciu „Vo vianočnom štýle: Móda pre celú rodinu“ nájdete v predajniach Tchibo od 5. decembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 6. decembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 29.11.2022.

Dámsky pletený sveter

Pletený sveter s vrkôčikovým vzorom Spadnuté ramená. Malý stojačik. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 39,99 €.

Kockované nohavice

Kockované strečové nohavice s prírodným vláknom. Elastický pás. Úzke nohavice v skrátenej dĺžke. Tmavomodré s tmavo červeným kockovaným vzorom a tmavomodré s tmavo zeleným kockovaným vzorom. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Pánsky pletený sveter

Pletený sveter s biobavlnou s certifikáciou GOTS. So štruktúrovaným vrkôčikovým vzorom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

KRÁSNA PLETENINA

Zimné pletené vzory, ako je vrkôčikový vzor, sú nesmierne pôsobivé, výborne sa hodia k chladným adventným dňom a skvele sa uplatnia aj počas sviatočného obdobia.

Šaty pre malú slečnu

Tkané šaty pre najmenších s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Gombíková léga vzadu pre ľahké obliekanie a vyzliekanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Jemný sveter      

Sveter z jemnej pleteniny s mašličkovým detailom. S prírodným vláknom. Mierne nariasenie na ramenách. Elastické rebrované náplety pri krku, na rukávoch a spodnom leme. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Kockovaná sukňa

Kockovaná žakárová sukňa s recyklovaným materiálom. Elastický pás. Rozšírený strih do A. Odporúčaná cena: 19,99 €.

ÚSMEV, PROSÍM!

Zimná kolekcia Tchibo s opakujúcimi sa vzormi, materiálmi a strihmi je ideálna na obstaranie vianočných rodinných fotografií.

Svetrík pre chlapca

Pletený svetrík pre malé deti s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Argylový vzor. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Chlapčenské nohavice

Detské navliekacie nohavice s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Pás s možnosťou úpravy šírky. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Dámske šaty

Úpletové šaty s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Priliehavý strih. Nakladaná, mierne rozšírená sukňa. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 49,99 €.

Detská čelenka

Detská pletená čelenka s podšívkou z hrejivého mikroflísu. Z mäkkej pleteniny s patentovým vzorom. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Detské tričko

Detské tričko s dlhým rukávom s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Zamatové šortky

Detské zamatové šortky s biobavlnou. 2 bočné šikmé vrecká. So zipsom na boku. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 22,99 €.

Detské pančuchy

Detské pančuchy, 2 ks. S biobavlnou s certifikáciou GOTS. Rôzne farby. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Detské ponožky

Detské ponožky, 5 párov s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Extra plochý šev v oblasti prstov. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Pánske ponožky

Ponožky, 5 párov s biobavlnou. S kosoštvorcovým vzorom. Väčší komfort vďaka predĺženej dĺžke. Odporúčaná cena: 10,99 €.

SVIATOČNÉ OBLEČENIE OD HLAVY AŽ PO PATY

Aby vám pri vianočnom stromčeku a pri krbe bolo ešte teplejšie a útulnejšie, Tchibo má pre vás a celú vašu rodinu ponožky z udržateľnej bavlny. Perfektne sa hodia k našej novej kolekcii a navyše je to aj skvelý vianočný darček!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria