Letná kúpeľňa: Slnečné farby a šikovní pomocníci

Pustite si slnko domov! A rovno do kúpeľne! Nová kolekcia Tchibo kúpeľňových potrieb prináša žiarivé farby leta a s nimi aj dobrú náladu. Tak si budete môcť v kúpeľni vždy užiť slnko bez ohľadu na to, aké je vonku počasie.

Kolekciu „Letná kúpeľňa: Slnečné farby a šikovní pomocníci“ nájdete v predajniach Tchibo od 22. augusta 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 23. augusta 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 16.8.2022.

Prúžkovaná toaletka

Toaletná taštička s recyklovaným materiálom. Vyberateľná malá kozmetická taštička so zipsom. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Tri farebné kombinácie

Kvalitná osuška s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Farby: žlto-biela, béžovo-biela a modro-biela. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Prémiová kvalita

Prémiová osuška s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Obzvlášť silný a hebký materiál. Kombinácia: bielo – béžová a bielo – modrá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Prémiové uteráky, 2 ks s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Obzvlášť silný, hebký materiál. Kombinácia: bielo – béžová a bielo – modrá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 27,99 €.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Prémiové uteráky Tchibo z kvalitného materiálu sú udržateľné, hebké a vďaka vyšívanej bordúre aj obzvlášť krásne.

Vtáči spev v kúpeľni

Reproduktor s vtáčím spevom. Automatické zapínanie prostredníctvom pohybového senzora. Výber z 2 rôznych zvukov je možné ovládať prepínačom. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Turban

Uterákový turban. Dobre drží – vďaka praktickému gombíku. Farba: béžová a modrá. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Máte odvahu?

Ultrakompaktná osobná váha s nášľapným mechanizmom. Protišmykové gumové nôžky pre dobrú stabilitu. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Mäkký a elegantný

Dámsky župan s biobavlnou s certifikáciou GOTS. 100% bavlna z ekologickej produkcie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Komfortná a recyklovaná

Komfortná predložka do kúpeľne s recyklovaným materiálom. Vysokoelastická penová hmota pre príjemný pocit. Spodná strana s protišmykovou povrchovou úpravou. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Pre všetky výrobky Tchibo s recyklovaným materiálom sú PET fľaše spracovávané na polyesterové vlákna. Tak opakovane spracujeme cenné materiály, spotrebujeme menej surovín a vyrobíme nové, vysoko kvalitné produkty.

Domáca pedikúra

Odstraňovač zrohovatenej kože s funkciou odsávania. Rotujúci brúsny kotúčik na účinné odstraňovanie zrohovatenej kože. Automatická funkcia odsávania zaisťuje zachytenie čiastočiek kože priamo pri aplikácii. Dva druhy nástavcov: hrubý a jemný. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Na manikúru a pedikúru

Strojček na manikúru a pedikúru so 6 rôznymi nástavcami: na skracovanie nechtov, leštenie alebo odstraňovanie zrohovatenej kože a nechtovej kožičky. S osvetlením. Odporúčaná cena: 9,99 €.

WELLNESS NA CESTY

Nebojte sa ukázať nohy! Na dosiahnutie perfektného letného pocitu stačí len málo – tento malý, praktický pomocník, ktorého si navyše môžete vziať so sebou aj na letnú dovolenku.

Na strop i na stenu

Stropné/nástenné svietidlo s prúteným tienidlom. LED svetelný zdroj s funkciou postupného stmievania. Funkcia stmievania na vypínači: 100%, 50% alebo 25%. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Súprava na cesty

Cestovná súprava sušiča vlasov a žehličky na vlasy. Skladací sušič vlasov s 2 stupňami a 2 rýchlosťami. Kompaktná žehlička na vlasy s keramickou žehliacou plochou pre šetrný styling. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Praktický do kúpeľne

Kúpeľňový odkladací vozík „Eklund“. Nehlučné zatváranie dvierok vďaka mechanizmu soft close. Vkladacie police nastaviteľné do 3 výšok. So 4 plastovými kolieskami – 2 z nich je možné zaaretovať. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 119 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria