Móda vo farbách mora: Hor‘ sa do azúrovo modrej

Námornícka dámska kolekcia Tchibo stelesňuje ľahkosť a eleganciu južného Francúzska a prináša ju k vám na pevninu. Máme pre vás aj zodpovedajúce bytové doplnky a obliečky.

Kolekciu „Móda vo farbách mora: Hor‘ sa do azúrovo modrej“ nájdete v predajniach Tchibo od 15. augusta 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 16. augusta 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 9.8.2022.

Prúžkované šaty

Prúžkované džersejové šaty s biobavlnou. S certifikáciou GOTS. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Eko sieťovka

Sieťovka s recyklovaným materiálom. Podšívka z kvalitného recyklovaného materiálu. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Na chladnejšie dni

Pletený sveter Cotton made in Africa s golierom. Elastické rebrované náplety na koncoch rukávov a spodnom leme. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

PRÚŽKY Z BRETANE

Niektoré vzory nikdy nevyjdú z módy. A vy máte šancu dopriať si ich v rôznych variantoch. Či už to bude ľahká košeľa s dlhými rukávmi, pletený kabátik alebo sveter s golierom – tieto kúsky z Tchibo v námorníckom štýle budú vďaka ich nekomplikovanej elegancii vždy vyzerať jednoducho skvele.

Cool tenisky

Tenisky Cotton made in Africa. Protišmyková podrážka s miernym profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Rebro vzor

Mikina s výšivkou – s biobavlnou s certifikáciou GOTS z ekologickej produkcie. Rebrovaný materiál. Odporúčaná cena: 27,99 €.

Vždy v móde

Džínsové šortky Cotton made in Africa. Dve bočné šikmé vrecká na prednej strane, 2 nakladané zadné vrecká. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Vyrovnáva teplotu

Polokošeľa z vlny merino – s vlnou zo zodpovedného chovu. Vyrovnáva teplotu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Krepová móda

Krepové šaty s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Sandále

Sandále s prackou. Koženka vyrobená na vodnej báze. Tvarovaná, obzvlášť mäkko polstrovaná stielka. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Pozlátené hodinky

Náramkové hodinky z ušľachtilej ocele. S recyklovaným materiálom. S povrchovou úpravou PVD. Puzdro z pozlátenej ušľachtilej ocele. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Blejzer v námorníckom štýle

Prúžkovaný blejzer Cotton made in Africa. S ramennými vypchávkami. S podšívkou. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

S vyšším pásom

Džínsy culotte s biobavlnou. Vyšší pás. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Bonjour

Veľký hrnček. Objem cca 350 ml. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Kvalitná rohožka

Optimálne absorbuje vlhkosť a nečistoty vďaka hustému vysokému vlasu. Odporúčaná cena: 21,99 €.

V letnom štýle

Prémiové bavlnené obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Na letné chvíle

Svetelná reťaz „Lano“ s LED svetelnými zdrojmi, s funkciou časovača. Na batérie. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria