Novoročné upratovanie: Všetko pre čistú domácnosť

Oslava Silvestra je za nami, predniesli sme posledný prípitok a rozhodili konfety. To všetko je predzvesťou usporiadaného štartu do nového roka. Zaobstarajte si k tomu domov šikovných pomocníkov. Upratovacie pomôcky z Tchibo prebúdzajú chuť upratovať a vďaka sviežej žltej a jarnej tyrkysovej farbe sa s nimi zároveň začnete tešiť na nadchádzajúcu jar.

Kolekciu „Novoročné upratovanie: Všetko pre čistú domácnosť“ nájdete v predajniach Tchibo od 8. januára 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 9. januára 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 2.1.2024.  

Univerzálna skriňa s bočným úložným priestorom Uzavreté odkladacie plochy na žehličku a vysávač. Výškovo nastaviteľné vkladacie police. Uzatvárateľná priechodka pre kábel. Doska z kompozitného dreva s melamínovým povrchom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 349 €. 

Akumulátorový vysávač s digitálnym displejom

Digitálny 265W motor. Displej s indikátorom stavu batérie a režimu. Cyklónová technológia. Vrátane hubice na tvrdé podlahy, univerzálnej kefy a hubica na škáry. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 139 €.  

Univerzálne čistiace handričky

S recyklovaným materiálom. Na rôzne povrchy, napr. na pracovné plochy, drez, obklady, umývadlo. Ekologicky šetrné – uvoľňujú mastnotu a nečistoty s použitím len malého množstva čistiaceho prostriedku a vody. V balení 3 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Zmetáčik a lopatka

S recyklovaným materiálom. Zmetáčik s extra úzkou hlavou na upratovanie ťažko dostupných miest. Lopatka s hranou na čistenie štetín. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 8,99 €.

S RECYKLOVANÝM MATERIÁLOM

Produkt spĺňajúci globálny recyklačný štandard (Global Recycled Standard, GRS) má certifikáciu obsiahnutého podielu recyklovaného materiálu v celom dodávateľskom reťazci a spĺňa sociálne aj ekologické kritériá. Recyklácia plastových odpadov, ako sú obaly a vyradené výrobky, umožňuje zmysluplné opätovné používanie existujúcich zdrojov.

Parný čistič

Ekologické čistenie horúcou parou – úplne bez chemikálií. Krátka doba nahrievania len cca 3 minúty. Špeciálny nadstavec na čistenie tkanín, čalúneného nábytku a kobercov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

Poťah na žehliacu dosku

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Žehlička lepšie kĺže po látke vďaka špeciálnej zóne Fast Ironing. Efekt protiľahlého žehlenia vďaka spodnej strane pokrytej hliníkom – šetrí elektrickú energiu aj čas. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Vrecko na štipce na bielizeň

S háčikom na zavesenie. Sťahovacia šnúrka s brzdičkou umožňuje uzavretie vrecka. Zosilnené dno. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 6,99 €. 

Štipce na bielizeň

S polstrovaním – žiadne odtlačky na oblečení. Odolné proti poveternostným vplyvom, mrazu a UV žiareniu. Vrátane úložného vaku. V balení 20 kusov. Odporúčaná cena: 5,99 €.  

Úložné boxy do zásuvky

S recyklovaným materiálom. S ochranným látkovým poťahom – vhodné aj na jemnú bielizeň. S úchytom pre ľahké vyťahovanie. Možno ich úsporne zložiť. V balení 2 ks. Odporúčaná cena od: 8,99 €.

Skladací kôš na bielizeň a riad

Dá sa rýchlo zložiť. Vhodný aj do výklenkov a kútov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €. 

Vlnené loptičky do sušičky

Mäkučká bielizeň bez pridania aviváže. Bez chemických prísad. Oblečenie s menším statickým nábojom. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 7,99 €.

Kefa na čistenie škár

S recyklovaným materiálom. Na dôkladné čistenie škár medzi dlaždicami a iných ťažko prístupných miest. 1 strana s jemnými štetinami a 1 strana s tvrdými štetinami na odolné nečistoty. Ergonomicky tvarovaná rukoväť. Odporúčaná cena od: 5,99 €.

Držiak na špongiu na umývanie

Ideálny na drôtenky, hubky, handričky a kefy na riad. Ľahko sa čistí. Odporúčaná cena od: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria