Športová móda: V mestskom štýle

Radi sa hýbete na čerstvom vzduchu? V týchto mestských modeloch z Tchibo budete pekne v teple a suchu. Sú ideálnym spoločníkom na všetkých cestách do mesta, prírody aj k rieke.

Kolekciu „Športová móda: V mestskom štýle“ nájdete v predajniach Tchibo od 15. januára 2024 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 16. januára 2024. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 9.1.2024.  

Pánsky teplákový sveter troyer

S bavlnou z udržateľnej produkcie. Mäkko zdrsnená vnútorná strana. So zipsom a stojačikom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Pánska skladná prešívaná vesta

Ekologicky šetrná impregnácia evoPel. Možno ju ľahko a kompaktne zložiť do vnútorného vrecka na zips. Ľahké, hrejivé vatovanie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.  

Dámsky fleecový sveter Spadnuté ramená. 2 vrecká po stranách. Protižmolková úprava. Odporúčaná cena: 21,99 €.

Puzdro na smartfón

S recyklovaným materiálom. Optimálna ochrana vďaka polstrovaniu z mäkkej penovej hmoty a vložke na ochranu pred mrazom. Ekologicky šetrná impregnácia ecorepel ®. Odporúčaná cena: 10,99 €.

evoPel by midori

Nová ekologicky šetrná impregnácia evoPel z Tchibo je založená na obnoviteľných zdrojoch a neobsahuje žiadne fluorouhlíky. Táto impregnácia chráni materiál pred dažďom a nečistotami, ako je napríklad blato.

Pletená čiapka

S hrejivou fleecovou podšívkou. Rebrovaná pletenina. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Dámske trekingové topánky

S recyklovaným materiálom. Vodotesná membrána. Elastické rýchlozaväzovacie šnúrky. Oderuvzdorná, stabilná podrážka s hrubým profilom. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 49,99 €.  Plyšová vestaDvojcestný predný zips. 2 bočné šikmé vrecká na zips. Mierne predĺžený zadný diel. Odporúčaná cena: 27,99 €. 

Pletená čelenka

Vnútorná strana z hrejivého mikroflísu. Jednotná veľkosť. Odporúčaná cena: 7,99 €.  Športové tričkoS úpravou DryActive Plus. Raglánové rukávy s otvorom pre palec. Zaoblený spodný lem. Odporúčaná cena: 14,99 €.  

Športové legíny

S úpravou DryActive Plus. Široký elastický pás s vnútornými šnúrkami na zaväzovanie. Odporúčaná cena od: 19,99 €.

Fleecové rukavice

Vršok rukavíc je možné odklopiť a pripnúť gombíkom. Sťahovacia guma na zápästie. Odporúčaná cena: 9,99 €.

VÍTAME SLNEČNÝ SVIT, KVAPKY DAŽĎA AJ SILNÝ VIETOR

V prechodnom období sú vrstvené modely absolútnou nevyhnutnosťou. Funkčné vrstvené modely z Tchibo sú dokonale hrejivé a zároveň odpudzujú dážď. Nepriaznivému počasiu tak môžete čeliť v úplnom pokoji.

 Pánska bunda s vestou

Outdoorovú bundu a fleecovú vestu je možné nosiť jednotlivo alebo v kombinácii. Vysoko účinné laminovanie a zatavené švy. Materiál odolný vodnému stĺpcu do 3 000 mm. Exkluzívne na www.tchibo.sk.  Odporúčaná cena: 89,95 €.

Pánske funkčné termotričko

S recyklovaným materiálom. S úpravou DryActive Plus. S raglánovými rukávmi. Zaoblený spodný lem na chrbte. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Termonohavice s opaskom

Ekologicky šetrná impregnácia evoPel. Ľahko zdrsnená vnútorná strana. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 42,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria