Outdoorová móda: Vyrážame do prírody a na bicykel

Od tejto chvíle sa môžete sústrediť len na to najdôležitejšie: na prírodu. O všetko ostatné sa pri vašom výlete postará táto multifunkčná kolekcia Tchibo pre outdoorové aktivity a cyklistiku. Či už vás pod holým nebom stretne čokoľvek, budete skvele vybavení – ako na pešie, tak na cyklistické túry.

Kolekciu „Outdoorová móda: Vyrážame do prírody a na bicykel“ nájdete v predajniach Tchibo od 29. augusta 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 30. augusta 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 23.8.2022.

Ľahká bunda do dažďa

Bunda do dažďa, unisex. Vrchný materiál odolný voči vodnému stĺpcu do 5000 mm. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 31,99 €.

Dámske legíny

Outdoorové legíny. Dve bočné vrecká na stehnách, 2 elastické popruhy na zadnej strane pása pre ľahké pripevnenie búnd, tričiek atď. Odporúčaná cena: 22,99 €.

NA NÁROČNÉ VÝLETY

Outdoorové legíny Tchibo s praktickými vreckami a elastickými pásikmi pre pripevnenie napr. bundy alebo mikiny oceníte aj na tých najnáročnejších výletoch.

Outdoorová bunda pre neho

Hardshellová outdoorová bunda. Optimálna funkčnosť a vysoký komfort vďaka 2,5-vrstvovému laminovaniu – vrchný materiál s mebránou. S otvormi v podpazuší pre optimálne vetranie. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Funkčné a recyklované

Funkčné šortky s recyklovaným materiálom. Sú priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a rýchlo schnú. Perfektne sedia vďaka elastickým vsadkám v páse. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 24,99 €.

Pánske funkčné tričko

Funkčné tričko s recyklovaným materiálom a potlačou. Okrúhly výstrih s rebrovanou štruktúrou. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Cyklistická prilba

Perfektne sedí vďaka nastaviteľnému pásiku. Mäkké polstrovanie na remienku a vnútornej strane. Vonkajšia škrupina z polykarbonátu odolného proti nárazom. Vnútorná škrupina z expandovaného polystyrénu absorbujúceho nárazy. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €.

Návlek na prilbu

Nepremokavý návlek na cyklistickú helmu s recyklovaným materiálom. S reflexnými dizajnovými prvkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Tričko s dlhým rukávom

Športové tričko. Mäkké a príjemne ľahké. Dvojfarebný melírovaný efekt. Odporúčaná cena od: 17,99 €.

S úpravou pre dlhotrvajúcu sviežosť

Cyklistické nohavice s recyklovaným materiálom. Ergonomicky tvarovaná cyklistická vložka. S funkciou Sanitized® Odor Control – udržuje syntetické textílie svieže. Ergonomický strih. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Proti otlakom

Cyklistické rukavice s recyklovaným materiálom. S polstrovanými dlaňami – znížená tvorba otlakov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Praktický na smartfón

Držiak na smartfón. Neobmedzené ovládanie dotykového displeja a senzora odtlačku prsta. Vhodný pre všetky bežné modely smartfónov do cca 8 x 16 cm. Odporúčaná cena: 10,99 €.

DO LESA I NA LÚKU

Na cyklistickom výlete v prírode sa vám môže ľahko stať, že musíte občas bicykel aj niesť. Vtedy oceníte, že nemusíte mať žiadnu veľkú záťaž navyše. Príslušenstvo a multifunkčné cyklistické oblečenie Tchibo je totiž úžasne ľahké.

Hybridná vesta

Hybridná vesta „Pack Light“ s recyklovaným materiálom. Hrejivá termoizolácia v oblasti pŕs a chrbta, elastické vsadky po stranách. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Dámske vodoodpudivé nohavice

Softshellové nohavice. Vodoodpudivé vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. 2 bočné vrecká na zips. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria