V blate a kalužiach: Praktická a vodoodolná móda pre deti

Dnes bude daždivé počasie? Perfektné! Ide sa von! Pretože oblečenie Tchibo do dažďa odolá vetru aj nepriaznivému počasiu. Impregnácia je navyše ekologicky šetrná, materiály sú recyklované a bavlna je z biologickej produkcie.

Kolekciu „V blate a kalužiach: Praktická a vodoodolná móda pre deti“ nájdete v predajniach Tchibo od 5. septembra 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 6. septembra 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 30.8.2022.

Prší? Nevadí

Termobunda do dažďa s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorná, nepremokavá a priedušná. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Zelená s príšerkami a ružová s bodkami. Odporúčaná cena: 29,99 €.

PRÍŠERKY SÚ TU A MAJÚ SKVELÚ NÁLADU!

A to na udržateľnom oblečení Tchibo s krásnym dizajnom, ktoré je perfektné aj do blata a kaluží a ponúka celý rad skvelých vlastností.

Ani kvapka

Nohavice do dažďa s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorné, nepremokavé a priedušné. S ekologicky šetrnou impregnáciou evoPel. Špeciálne zatavené švy pomocou vodotesných pásikov na vnútornej strane. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Voda nemá šancu

Gumové čižmy s recyklovaným materiálom. S hrejivou plyšovou podšívkou. Protišmyková podrážka s profilom. Zelené s príšerkami a ružové s bodkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Teplúčko od nôh

Návleky do gumových čižiem s recyklovaným materiálom. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Pre zvýšenú viditeľnosť

Reflexné samonavíjacie pásky, 2 ks. Pre zvýšenú viditeľnosť za tmy alebo súmraku. Jednoduché pripevnenie vďaka samonavíjaniu. 1 x s príšerkami. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Ihneď v teple od vrchu až dole

Kombinéza do dažďa Friesennerz s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorná a nepremokavá vďaka dvojvrstvovému laminovaniu s dvojito zatavenými švami. Podšívka z materiálu single jersey. Elastické pásiky cez chodidlá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 59,95 €

Odpudí aj nečistoty

Softshellová kombinéza s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorná, vodoodpudivá a priedušná. Odpudzuje nečistoty vďaka ekologicky šetrnej impregnácii evoPel. Mäkká, hrejivá microfleecová podšívka. Zelená s príšerkami a ružová s bodkami. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

ZÁBAVA V KALUŽIACH

So softshellovou kombinézou Tchibo malých prieskumníkov kaluže nezastavia! Môžu si do nich pokojne sadnúť. Je totiž vybavená oxfordskou tkaninou, ktorá zaisťuje extra ochranu proti vlhkosti.

Pletené aj dnu aj von

Legíny z pleteniny, 2 ks s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Mäkký, pohodlný pás. Odporúčaná cena: 10,99 €.

„Punčocháče“

Pančuchy, 3 ks s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Vnútorná strana chodidla z mäkkého froté. Rôzne farby. Odporúčaná cena od: 14,99 €.

Meniaci farby

Skladací dáždnik s recyklovaným materiálom. Pri daždi mení farby. Odolný proti poryvom vetra. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 12,99 €.

VYVÁDZANIE MEDZI KVAPKAMI DAŽĎA

Kedy už zase bude konečne pršať? Na to sa budú deti s týmto dáždnikom pýtať čím ďalej, tým častejšie. Pretože roztomilé príšerky za dažďa zmenia svoju farbu.

Parka pre malé slečny

Parka do dažďa Friesennerz s recyklovaným materiálom. Vetruvzdorná a nepremokavá vďaka dvojvrstvovému laminovaniu s dvojito zatavenými švami. Podšívka z materiálu single jersey. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 62,95 €.

Ako plyšák

Hebká fleecová mikina s recyklovaným materiálom. Hrejivý hebký plyš. So zipsom na výstrihu a klokaním vreckom. Farba: biela a olivovo zelená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Šatka, čiapka, čelenka či kukla?

Multifunkčná šatka s recyklovaným materiálom. Mäkký mikrofleece a poddajný materiál single jersey. Rôzne možnosti nosenia – ako šatka na krk, čiapka v štýle beanie, čelenka alebo kukla. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne. Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria