Pohodlný letný spánok: Nočná bielizeň na horúce noci

Nová kolekcia nočnej bielizne a obliečok z Tchibo sa aj po horúcom letnom dni postará o pokojný spánok a príjemné ranné vstávanie.

Kolekciu „Pohodlný letný spánok: Nočná bielizeň na horúce noci“ nájdete v predajniach Tchibo od 18. júla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 19. júla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude  dostupná online už od 12.07.2022.

Vysoký podiel ľanu

Ľanová nočná košeľa. Vysoký podiel ľanu pre optimálnu reguláciu telesnej teploty. Odporúčaná cena: 29,99 €.

Jednofarebné obliečky

Ľanové obliečky – vysoko savé a chladivé. Farby: krémová a mätovo zelená. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 62,95 €.

Pohodlná podprsenka bez kostíc

Podprsenka s biobavlnou, bez kostíc. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Pohodlné nohavice

Pohodlné nohavice z bavlny Cotton made in Africa. Odporúčaná cena: 17,99 €.

COTTON MADE IN AFRICA

Iniciatíva Cotton made in Africa podporuje pestovanie bavlny, ktoré je šetrné pre ľudí ja pre životné prostredie a prispieva k zlepšeniu životných podmienok afrických malopestovateľov a ich rodín.

Chráni vlasy

Turban z hodvábu môže zabrániť lámaniu vlasov, rozstrapkaným končekom a krepovateniu. Vhodný pre všetky typy vlasov. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Žehliť netreba

Krepové obliečky z recyklovaného materiálu, ktorý rýchlo schne a nemusí sa žehliť. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 22,99 €.

Obliečky na malé vankúše

Renforcé obliečky na vankúše s biobavlnou s certifikáciou GOTS. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 10,99 €.

Ideálny na leto

Chladivý vankúš z recyklovaného a pritom priedušného materiálu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 31,99 €.

Príjemne chladivá

Chladivá prikrývka z recyklovaného a pritom priedušného materiálu. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 59,95 €.

POHODOVÝ RANNÝ RITUÁL

Chladivé vankúše a prikrývky z Tchibo oceníte predovšetkým za teplých letných nocí. Vďaka svojej termoregulačnej strane sa postarajú o príjemné chvíle a suchú klímu počas spánku. Ventilátor pokojne môžete nechať vypnutý, takže navyše ušetríte aj elektrickú energiu.

Chladivá aj hrejivá deka

Chladivá deka z recyklovaného materiálu. Jedna strana chladivá, druhá strana hebká a hrejivá. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 44,99 €.

Príjemná s biobavlnou

Mäkká podprsenka s biobavlnou, bez kostíc a vystužených košíčkov. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

S ozdobným lemom

Nohavičky s biobavlnou a pásom s elastickým ozdobným lemom. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Prémiové obliečky

Prémiové bavlnené obliečky s biobavlnou s certifikáciou GOTS. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena od: 31,99 €.  

Džersejové s biobavlnou

Džersejové napínacie prestieradlo s biobavlnou s certifikáciou GOTS a s kefkou na čistenie. Odporúčaná cena od: 1,99 €.

S BIOBAVLNOU

Ekologické pestovanie? Samozrejme! Pri pestovaní biobavlny pre Tchibo sú používané výhradne prírodné hnojivá a prostriedky na ochranu rastlín proti škodcom. To vedie k úsporám vody, zachovaniu úrodnosti pôdy a ochrane zdravia aj životného prostredia.

Ľanové závesy

Ľanové závesy, 2 ks. Pripravené na okamžité zavesenie bez úprav. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 79,95 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria