3-2-1 ŠTART: Domáce fitness štúdio

Cvičiť môžete kdekoľvek. Nechce sa vám do posilňovne? Nevadí! Vďaka novým, funkčným a moderným outfitom a vhodnému športovému vybaveniu z Tchibo môžete cvičiť naozaj kdekoľvek.

Kolekciu „3-2-1 ŠTART: Domáce fitness štúdio“ nájdete v predajniach Tchibo od 25. júla 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 26. júla 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 19.07.2022.

Voľné na šport

Športové tričko má hladký vzhľad a voľný, širší strih. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Funkčné na bicykel

Funkčné cyklistické nohavice z recyklovaného materiálu s vysokým pásom. Odporúčaná cena: 14,99 €.

Ľahká na beh

Bežecká bunda z recyklovaného materiálu. Obzvlášť ľahká vďaka tenkému materiálu. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Záťaž na končatiny

Záťažové manžety s vymeniteľným závažím od 250 g do 1 kg. Je možné pripevniť ich na zápästie alebo členky. V balení 2 ks. Odporúčaná cena: 17,99 €.

ÚŽASNE FLEXIBILNÉ

Ťažká váha, jednoduché používanie: nové manžety skvelo vyzerajú a navyše vďaka vreckám umožňujú zvýšiť hmotnosť vyberateľných závaží až na 1 kg.

Na mobilizačné a stabilizačné cvičenia

Gymnastická lopta je mnohostranná cvičebná pomôcka vhodná na mobilizačné a stabilizačné cvičenia a precvičovanie chrbta. Vrátane pumpičky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Precvičovanie svalstva

Posilňovacia pomôcka na precvičovanie rôznych skupín svalstva s rôznymi stupňami intenzity. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Pružné na posilnenie brucha

Pružná obruč na cvičenie, vhodná najmä na precvičovanie svalstva brucha, chrbta, stehien a zadku. Odporúčaná cena: 19,99 €.

FLEXIBILNÁ  FITNESS OBRUČ

Táto fitness obruč vyzerá inak – a aj je iná. Pomôže vám zlepšiť pružnosť, držanie tela a koordináciu. A potom môže nenápadne zmiznúť v taške.

Na cielenú masáž

Masážna pomôcka na fascie – na jednoduchú, cielenú masáž. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Recyklované na šport

Športové tričko z recyklovaného materiálu v melírovanom vzhľade. Odporúčaná cena: 12,99 €.

LENZING ™ ECOVERO ™

Ekologicky šetrné viskózové vlákna LENZING™ ECOVERO™ sa získavajú z dreva zo zodpovedného lesného hospodárstva postupom nenáročným na spotrebu vody a energie a následne sa ďalej spracovávajú na nádherne mäkké a priedušné materiály.

Športové s vreckom

Trojštvrťové športové legíny z recyklovaného materiálu majú elastický, vysoký pás so zadným vreckom na zips. Odporúčaná cena: 19,99 €.

PERFEKTNÁ KOMBINÁCIA

Oblečenie z tejto kolekcie Tchibo môžete kombinovať, ako vám napadne. Aj keby ste sa pri tom postavili na hlavu, môžete si byť istí, že spolu všetko bude skvele ladiť.

Funkčné na cvičenie

Funkčné topy z recyklovaného materiálu. Zaoblený, predĺžený spodný lem. V balení 2 ks. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 17,99 €.

Niečo aj pre pánov

Športové tričko z recyklovaného materiálu má okrúhly výstrih s mäkkým lemom. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Recyklované na hlavu

Športová šiltovka z recyklovaného materiálu. Nastaviteľná veľkosť. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria