Uprataný domov: Kuchyňa ako zo škatuľky

Nová kolekcia upratovacích pomôcok Tchibo zahŕňa celý rad produktov z recyklovaných materiálov, niektoré z nich majú logo GRS osvedčujúce kompletnú certifikáciu dodávateľského reťazca. Vďaka novému dizajnu a optimálnej ergonómii vám pôjde upratovanie domácnosti krásne od ruky.

Kolekciu „Uprataný domov: Kuchyňa ako zo škatuľky“ nájdete v predajniach Tchibo od 1. augusta 2022 alebo v Tchibo kútikoch v obchodných reťazcoch od 2. augusta 2022. Pre držiteľov TchiboCard bude dostupná online už od 26.07.2022.

Na kuchynské potreby

Stojan na umývacie potreby s otvormi na odkvapkávanie vody. Odporúčaná cena: 9,99 €.

Na riad

Silikónové hubky na riad, 2 ks. Obzvlášť hygienické – nečistoty sa nelepia na hubku. Jedna strana s nopkami, jedna strana s mäkkými silikónovými štetinami. Odporúčaná cena: 6,99 €.

Na mydlo

Dávkovače mydla s recyklovaným materiálom, 2 ks. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Na kohútiky

Odvápňovací nástavec na vodovodné kohútiky – pre čisté vodovodné kohútiky bez vodného kameňa. Odporúčaná cena: 5,99 €.

Zázraky sa dejú

Zázračná handrička s recyklovaným materiálom. Čistí hladké povrchy bez použitia čistiaceho prostriedku. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Čistí parou

Kompaktný parný čistič na účinné a hygienické čistenie pomocou vodnej pary horúcej 100 stupňov, bez použitia chémie. Vrátane 2 okrúhlych kefových nástavcov, nástavca pre presnú prácu a stierok. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 64,95 €.

VEDELI STE?

Jedlá sóda – túto univerzálnu pomôcku do domácnosti poznali už naše babičky. Zmiešaná do pasty je skvelým čistiacim prostriedkom, rozpustená v horúcej vode je perfektná na umývanie riadu.

Na podlahu

Mop na podlahu s funkciou postrekovania. Vrátane 2 návlekov z mikrovlákna na dôkladné, ekologicky šetrné čistenie s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody. Obzvlášť úzky. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 22,99 €.

Na rôzne povrchy

Univerzálna metlička vhodná na rôzne podlahy ako je dlažba, laminát alebo koberec. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na vodu

Skladacie upratovacie vedierko, hranaté. Dá sa rýchlo zložiť a úsporne uschovať. Objem cca 5 l. Odporúčaná cena: 12,99 €.

Na ťažko dostupné miesta

Multifunkčná kefa 3 v 1 s recyklovaným materiálom. Úzka škrabka na čistenie ťažko dostupných miest, drôtená kefka na odstránenie prichytených nečistôt a pružné štetiny na odstránenie omrviniek a prachu. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Na žehlenie

Bezdrôtová naparovacia žehlička s plynulou reguláciou teploty. Funkcia pary, parného rázu, striekanie a sušenie. Odporúčaná cena: 34,99 €.

Na pranie topánok

Sieťka na pranie topánok s recyklovaným materiálom. Šetrí topánky aj práčku. Odporúčaná cena: 7,99 €.

Na odevy

Kefa na odevy na odstraňovanie žmolkov, vlasov, prachu a zvieracích chlpov. Odporúčaná cena: 8,99 €.

Pre čistejší vzduch

UV sterilizačný prístroj. Zničí až 99,9 % vírusov a baktérií bežne sa vyskytujúcich v domácnosti. Rýchla dezinfekcia počas 5 minút. Exkluzívne na www.tchibo.sk. Odporúčaná cena: 39,99 €.

ČISTÁ DOMÁCNOSŤ

S novými produktmi z Tchibo pre lepšiu klímu v miestnosti nemajú baktérie vo vzduchu žiadnu šancu!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.


Fotogaléria