Prevlňte sa jarom a letom s teniskami Vlnka

Vlnené tenisky Vlnka z Ovečkárne sú také pohodlné, že vašu chôdzu premenia na ladné vlnenie, nech už sa vydáte kamkoľvek. Oceníte ich, keď vyrazíte za povinnosťami, zábavou alebo aj na výlet. A to všetko vďaka skvelým funkčným vlastnostiam ovčej vlny. Tá má totiž veľmi dobré regulačné schopnosti – je priedušná, odvádza vlhkosť aj teplo od pokožky a nohy sa v nej neprehrejú ani nespotia. Navyše je to ľahký a mäkký materiál, ktorý sa veľmi dobre prispôsobí tvaru vášho chodidla. Ľahké vlnené tenisky Vlnka z Ovečkárne sa určite stanú vašim najlepším parťákom na dlhé aj krátke cesty. Spoločne s nimi si rozvlníte svoje jarné a letné dni.

Vrchná časť tenisiek je z vlneného filcu s koženými doplnkami, vnútro je podšité bavlnou. Vnútorná ortopedická stielka sa stará o komfortnú chôdzu a pre ľahšiu údržbu je vyberateľná. Opätok je spevnený kožou, aby bola päta chránená a zvýšila sa stabilita topánky.

Na výber sú v štyroch farbách – šedej, béžovej, svetlomodrej a čiernej.Tenisky Vlnka čisto slovenskej výroby z ovčej vlny kúpite na www.oveckaren.sk za 53,90 eur.


Fotogaléria